Seria Schneider Cedar to trwały i funkcjonalny osprzęt o podwyższonym stopniu ochrony na płyny i czynniki zewnętrzne (IP-44). Gniazda i włączniki z serii przeznaczone są do montażu natynkowego. Rozwiązania występują w białym i czarnym kolorze, który pasować będzie do większości pomieszczeń.

Dowiedz się więcej o serii Cedar

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Dla wnętrz funkcjonalnych i wymagających, w których szczególnie liczy się wysoki poziom bezpieczeństwa powstały produkty z serii Schneider Electric Cedar. Wyroby powstają w Polsce i spełniają wszelkie normy jakościowe. Mają stopień ochrony IP-44, co oznacza, że doskonale nadają się do użytku w środowisku bardziej wymagającym. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko bezpośredniego kontaktu z wilgocią. 

Electric Cedar są dostępne w dwóch podstawowych kolorach: białym i czarnym, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do charakteru swoich wnętrz. 

Charakterystyka Schneider Cedar

Osprzęt elektroinstalacyjny musi spełniać restrykcyjne normy jakościowe. Warto, aby przy tym pozostawał wysoce funkcjonalny i estetyczny. Dokładnie te cechy reprezentuje seria Cedar, która dostępna jest w naszym sklepie. 

Gniazda, łączniki i pozostałe elementy zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo. To m.in. zatrzaskowy system zamykania pokrywy czy przesłony torów prądowych. Schneider Cedar przy wszystkich swoich zaletach oferuje produkty odznaczające się wysoką estetyką i nowoczesnym, minimalistycznym designem.

Kolekcja Cedar w naszej ofercie

W naszym asortymencie zgromadziliśmy najlepsze produkty z kolekcji Cedar. Marka Schneider Electric dostarcza rozwiązania odpowiednie dla różnych wnętrz i potrzeb, wśród nich:

  • łączniki jednobiegunowe natynkowe,
  • łączniki podwójne świecznikowe natynkowe,
  • łączniki schodowe natynkowe,
  • łączniki krzyżowe natynkowe,
  • przyciski zwierne "dzwonki".

Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją Cedar. Każdy z naszych wyrobów jest dokładnie opisany — opis zawiera dane techniczne i wskazówki dotyczące montażu. To wszystko sprawia, że w bogatym asortymencie sklepu znajdziesz rozmaite rozwiązania Cedar Schneider, które sprostają Twoim remontowym, budowlanym lub modernizacyjnym planom.