Dostawa poniedziałek (06.02.2023)

Zamów w ciągu:
120,55zł

W koszyku
  • Dostępność: Dostępny (48h)
  • Czas realizacji: 2 dni robocze
  • Koszt dostawy: od 11,90zł
  • 30 dni na zwrot
Podstawowe parametry:
  • Seria: 1930
  • Kolor: Biały
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ montażu: Podtynkowy
  • Stopień ochrony IP-20
Opis i dane techniczne
Dostępne kolory:

Opis

Gniazdo antenowe RTV końcowe Biały, z serii 1930, producenta Berker by Hager.

Gniazdo antenowe końcowe przeznaczone jest do instalacji równoległej czyli takiej gdzie od anteny do każdego z pomieszczeń biegnie osobny kabel. Do kompletu wymagana ramka. W celu kombinacji wielokrotnej przy wykorzystaniu ramek pojedynczych należy zastosować pierścień dystansujący do puszek Kaiser o numerze katalogowym 1887.

Gniazdo antenowe końcowe przeznaczone jest do instalacji równoległej czyli takiej gdzie od anteny do każdego z pomieszczeń biegnie osobny kabel, oraz do indywidualnych instalacji jednogniazdowych gdzie wzmacniacz umieszczony jest przy antenie natomiast zasilacz do niego przy odbiorniku telewizyjnym, przed gniazdem antenowym.Specjalna konstrukcja gniazda umożliwia zasilanie wzmacniacza antenowego znajdującego się przy antenie poprzez kabel antenowy.

Produkty wchodzące w skład zestawu dostarczane są oddzielnie.

O serii

Berker Serie 1930/Glasserie to powrót do oldschoolowego designu szkoły Bauhaus we współczesnej odsłonie. To także połączenie prostej formy z funkcjonalnością użytkowania. Produkt ten dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz czarnym. Płyta czołowa z pokrętłem została wykonana z połyskliwego tworzywa - szkła półprzeźroczystego. Berker Serie 1930/Glasserie bazuje na starych modelach osprzętów elektroinstalacyjnych działających na zasadzie pokrętła.

Łącznik jest więc intuicyjny w obsłudze, a konstrukcja uniemożliwia jego przypadkowe użycie. To, co odróżnia serię Glasserie to zastosowanie okrągłej ramki wykonanej ze szkła. Kolejna różnica to możliwość wybrania koloru pokrętła. Taki akcent z pewnością przyciągnie uwagę i doda wnętrzu ponadczasowego charakteru. Dzięki połączeniu przeszłości z nowoczesnością osprzęt idealnie współgrać będzie z klasycznym, ale też i odrestaurowanym wnętrzem.

Berker 1930/Glasserie Aranżacja 1

Berker 1930/Glasserie Aranżacja 2

Dane techniczne

Kod producenta: 53455012+103920
Seria: 1930
Kolor: Biały
Gwarancja: 24 miesiące
Typ montażu: Podtynkowy
Stopień ochrony IP-20
Materiał: Tworzywo sztuczne
Ramka w zestawie: Nie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Możesz wybrać więcej niż 1 plik.
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Poleć produkt