Dostawa jutro (28.09.2022)

Zamów w ciągu:
92,59zł
W koszyku
  • Dostępność: Dostępny
  • Koszt dostawy: od 11,90zł
  • 30 dni na zwrot
Podstawowe parametry:
  • Seria: Valena Life
  • Kolor: Biały
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ montażu: Podtynkowy
  • Stopień ochrony IP-20
Opis i dane techniczne
Dostępne kolory:

Opis

Gniazdo antenowe RTV-SAT końcowe w kolorze białym z serii Valena Life, marki Legrand.

Gniazdo antenowe satelitarne RTV-SAT końcowe (1,5dB) przeznaczone jest do instalacji zbiorczych o strukturze równoległej czyli takiej, gdzie od anteny do każdego z pomieszczeń biegnie osobny kabel. Do kompletu wymagana ramka. Można stosować do systemów ramkowych wielokrotnych.

Gniazdo antenowe satelitarne końcowe przeznaczone jest do instalacji zbiorczych o strukturze równoległej czyli takiej, gdzie od anteny do każdego z pomieszczeń biegnie osobny kabel, oraz do indywidualnych instalacji jednogniazdowych, w których sygnały telewizji satelitarnej, naziemnej oraz radiofoniczne przesyłane są do poszczególnych odbiorników jednym kablem.

Gniazdo rozdziela te sygnały, kierując je do odpowiednich wyjść: SAT - dla tunera satelitarnego, TV - dla odbiornika telewizyjnego, R - dla odbiornika radiowego. Specjalna konstrukcja gniazda umożliwia przepływ prądu zmiennego i stałego pomiędzy wyjściem SAT, a wejściem gniazda w celu zasilania konwertera anteny satelitarnej.

O serii

Seria Valena Life marki Legrand to coś więcej niż zwykłe łączniki. Do produktów z tej kategorii można zaliczyć łączniki, ściemniacze i różnego rodzaju gniazda. Osprzęt ten to również sterowanie roletami, temperaturą i wentylacją oraz gniazda telefoniczne, przesyłu danych, telewizyjne i multimedialne. Technologia, jaką prezentują produkty linii Valena Life, jest gwarancją bezpieczeństwa i dobrego stylu.

Warto zwrócić uwagę na bogatą kolorystykę ramek, dzięki którym idealnie wpasujemy osprzęt w panujący wystrój wnętrza. Nowym rozwiązaniem jest system dystrybucji dźwięku - umożliwia on słuchanie radia oraz odtwarzanie dźwięków z zewnętrznych źródeł. W serii Valena Life znajdują się także gniazda USB, które pozwalają na naładowanie niemal każdego urządzenia mobilnego. Służą do zasilania urządzeń typu telefon, smartfon, tablet.

Valena Life aranżacja

Valena Life aranżacja

Dane techniczne

Kod producenta: 753152
EAN: 3414970451873
Seria: Valena Life
Kolor: Biały
Gwarancja: 24 miesiące
Typ montażu: Podtynkowy
Stopień ochrony IP-20
Materiał: Tworzywo sztuczne
Ramka w zestawie: Nie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Możesz wybrać więcej niż 1 plik.
Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Pliki do pobrania

Poleć produkt