Dostawa już jutro!

Zamów w ciągu:
Cena brutto
31,74zł 33,41zł

W koszyku
 • Czas realizacji: 24 h dla wybranych sztuk: 1
 • Magazyn Ilość Czas wysyłki
  Magazyn własny 1 szt. 24 h
  Magazyn Schneider 61 szt. 4 dni
  Magazyn zewnętrzny 31 szt. 4 dni

 • Koszt dostawy: od 12,90zł
 • Zwrot: 30 dni

Podstawowe parametry:
 • Seria: Odace
 • Kolor: Biały
 • Gwarancja: 18 miesięcy
 • Typ montażu: Podtynkowy
 • Stopień ochrony IP-20
 • Prąd znamionowy 10 AX
Opis i dane techniczne
Dostępne kolory:
  • schneider-odace-S52D211_shop-onelectro Biały
  • schneider-odace-S53D211_shop-onelectro Aluminium

Opis

Łącznik podwójny, świecznikowy w kolorze białym, z serii Odace, marki Schneider Electric o numerze katalogowym S52D211.

Łącznik może być wykorzystywany jako tradycyjny włącznik światła lub służyć do załączania innych urządzeń o maksymalnym poborze prądu do 10 AX.

Oferowany łącznik zapewnia łatwy i szybki montaż. Seria Odace to przede wszystkim ciekawy, owalny kształt coraz częściej pożądany na rynku. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiału o zwiększonej odporności na ultrafiolet. Dzięki małej głębokości mechanizmu w puszce jest więcej miejsca na ułożenie przewodów. Oferowany produkt pozwala na szybki i bezpieczny dostęp do styków za pomocą przyrządu pomiarowego.

Mechanizm posiada czytelny schemat oraz oznaczenie zacisków ułatwiające podłączenie. Solidna i sztywna ramka montażowa z wycięciami i oznaczeniami ułatwia pozycjonowanie produktu na ścianie. Co więcej, specjalne zatrzaski na ramce montażowej pozwalają na idealne dopasowanie mechanizmu w ramce wielokrotnej.

Mocne pazury pozwalają na pewne utrzymanie i montaż produktu w puszce. Łącznik może być wykorzystywany jako tradycyjny włącznik światła lub służyć do załączania innych urządzeń o maksymalnym poborze prądu do 10 AX. Zaciski bezgwintowe znacznie skracają czas instalacji, gwarantując przy tym pewność połączeń.

Aby uzyskać podświetlenie należy dokupić zestaw klawiszy z okienkami i diodami LED w kolorze niebieskim (S520298) lub same diody LED (S520291). Klawisze z okienkami pozwalają na uzyskanie większej widoczności podświetlenia.

O serii

Seria Odace firmy Schneider Electric to oryginalne rozwiązanie. Zaokrąglone narożniki ramek i ich ciekawe kolory, dyskretny przycisk, dobra jakość materiałów oraz staranność wykonania świadczą o wyjątkowości tych produktów. Sekretem serii jest okrągła forma łączników i gniazdek, która pozwala na połączenie różnych stylów i upodobań, od tradycyjnych przyzwyczajeń do awangardowych rozwiązań. Funkcjonalność łączników i gniazd powstała z myślą o ułatwieniu codziennych codzienności. Ciekawym rozwiązaniem są nietuzinkowe akcesoria m.in.: radio FM, gniazdo USB z ramką montażową wygodną do położenia telefonu podczas ładowania czy ramka z klipsem. Zaletą serii Odace jest również prosta instalacja.

Do gniazd i łączników dobiera się ramki w różnych kolorach - białym, antracytowym, szarym, a nawet niebieskim, zielonym czy purpurowym. Dzięki temu można dostosować je do wnętrza we własnym domu, mieszkaniu albo w biurze. Specjalny system zatrzaskowy, jaki uwzględniono w ramkach, ułatwi zamocowanie ich na nierównej ścianie. Kolekcja ramek Odace dzieli się na: Odace Styl, Odace Touch oraz Odace You, które odpowiadają różnym potrzebom wizualnym użytkowników.

Dowiedz się więcej o serii Schneider Odace

Schneider Electric Odace

Schneider Electric Odace

Dane techniczne

Kod producenta: S52D211
EAN: 3606480563324
Seria: Odace
Kolor: Biały
Gwarancja: 18 miesięcy
Typ montażu: Podtynkowy
Stopień ochrony IP-20
Podświetlenie: Nie
Materiał: Tworzywo sztuczne
Napięcie znamionowe: 250 V
Prąd znamionowy 10 AX
Rodzaj podłączenia: Szybkozłącza
Ramka w zestawie: Nie

Opinie

Do pobrania