Skoff rabaty
Filtruj
×
Producent
Wyczyść filtr
Seria
Wyczyść filtr
Kolor
Wyczyść filtr
Materiał
Wyczyść filtr
Stopień ochrony
Wyczyść filtr
Napięcie
Wyczyść filtr
Barwa światła
Wyczyść filtr
Czujnik ruchu
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Seria
  • Kolor
  • Materiał
  • Stopień ochrony
  • Napięcie
  • Barwa światła
  • Czujnik ruchu
Wyczyść Zastosuj

Oprawy schodowe LED - jak oświetlić ciąg komunikacyjny?

Zakup opraw schodowych to kolejny krok w aranżacji wnętrza, w którym umieszczono schody. Różnorodność wzorów i parametrów pozwalają na przemyślane dopasowanie lampek do wystroju wnętrza.

Szczególnym powodzeniem cieszą się oprawy schodowe z czujnikiem ruchu. Zapewniają maksymalne bezpieczeństwo w ciemności, zwłaszcza gdy ze schodów korzystają dzieci i osoby starsze.

Bogata kolorystyka opraw schodowych

Modele marki Skoff to popularne i minimalistyczne projekty lampek, które wpisują się w nowoczesny nurt aranżacji wnętrz. Zostały wyprodukowane w Polsce i dostępne są w trzech seriach różniących się między sobą kształtem oraz dostępnymi kolorami: Tango, Rueda, Salsa. Najpopularniejsze występujące kolory to szlif, czarny, biały i aluminium. Światło o barwie ciepłej, zimnej lub neutralnej emitowane jest tylko z dolnej części lampki, dzięki czemu jest ono subtelne i tworzy ciekawy efekt na powierzchni stopni. Urządzenia mogą być wyposażone w czujnik ruchu, który załącza oprawę w momencie detekcji ruchu.

Uniwersalny design to cecha modeli wchodzących w skład opraw schodowych Kontakt Simon i Kanlux. Oprawy schodowe tych marek dostępne są w wielu kształtach i wariantach kolorystycznych m.in.: aluminium, czerni, bieli oraz w kolorze szlifu. Emitują przyjemne światło. Dodatkowo, oprawy schodowe z serii Simon 54 są kompatybilne z innymi elementami z tej serii m.in. z gniazdkami i wyłącznikami, dzięki czemu można je montować w ramkach wielokrotnych. To świetna propozycja dla osób, które cenią sobie designerską spójność.

Zasilacz do opraw schodowych

W przypadku opraw schodowych o napięciu innym niż 230V należy nabyć również zasilacz dedykowany konkretnej serii produktów. Urządzenia te charakteryzują się najwyższym bezpieczeństwem oraz niewielkim rozmiarem, dzięki czemu ich montaż jest możliwy nawet w mniej dostępnych miejscach. Wiele modeli charakteryzuje się małym poborem mocy, dzięki czemu lampki schodowe są energooszczędne.