Filtruj
×
Producent
Wyczyść filtr
Kolor
Wyczyść filtr
Stopień ochrony
Wyczyść filtr
Zintegrowane źródło światła LED
Wyczyść filtr
Gwint
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
  • Stopień ochrony
  • Zintegrowane źródło światła LED
  • Gwint
Wyczyść Zastosuj
Producent: Kanlux ×

Lampy najazdowe

W tej kategorii produktów Klienci mogą zaopatrzyć się w wysokiej jakości, wytrzymałe lampy najazdowe, doskonałe do podjazdów zarówno na prywatnych posesjach, jak i w budownictwie wielorodzinnym.

Lampy najazdowe – dostępne rozwiązania techniczne

Polecamy naszym Klientom lampy najazdowe Kanlux i Nowodvorski. Wszystkie dostępne rozwiązania odznaczają się wysokim stopniem ochrony IP-67, co pozwala na zastosowanie opraw niezależnie od panujących na danym obszarze warunków pogodowych. Część oferowanych przez nasz sklep rozwiązań posiada wbudowane źródło światła. W pozostałych można znaleźć wymienne źródło światła oraz dwa typy gwintów: GU10 oraz E27.

Niektóre modele posiadają regulowany kąt świecenia, a większość opraw można łączyć przelotowo, co ułatwia montaż, zwłaszcza przy istniejących już podjazdach.

Ciekawy design – zaprojektuj swój podjazd tak, jak chcesz

Lampy najazdowe odznaczają się wysoką trwałością i wytrzymałością – muszą wytrzymać duże obciążenia, ponieważ przeznaczone są do zastosowania w podjazdach, na których odbywa się ruch kołowy. Ich przeznaczenie wymusza określoną formę – wszystkie dostępne w naszym sklepie lampy najazdowe wyposażone są w płaską powierzchnię licującą z górną warstwą podjazdu. Uniwersalne pod względem kolorystycznym, srebrne, różnią się między sobą kształtem oraz barwą światła. Kwadratowe i okrągłe oprawy ze zintegrowanym źródłem światła dostępne są w odcieniu zimnym, jak i neutralnym. Przy wymiennych źródłach światła, Klienci mogą wybrać dowolną barwę, a nawet kolor światła.