Filtruj
×
Producent
Wyczyść filtr
-
Barwa światła
Wyczyść filtr
Kąt świecenia
Wyczyść filtr
Ściemnialne
Wyczyść filtr
Ozdobna
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Moc
    -
  • Barwa światła
  • Kąt świecenia
  • Ściemnialne
  • Ozdobna
Wyczyść Zastosuj
Producent: Kanlux ×

Żarówki LED E27

Konsumenci często wybierają ciekawe lampy, żyrandole czy kinkiety w celu oświetlenia i ciekawego wypełnienia wnętrza. Oświetlenie tego typu będzie wymagać również dobrej żarówki, która będzie świecić z odpowiednią mocą. Żarówka E27 to produkt, którego potrzebujesz!

Żarówka E27 - duży gwint

Żarówka E27 to często stosowane źródło światła, które idealnie sprawdzi się do prawie każdego rodzaju oświetlenia - lamp wiszących, żyrandoli, lamp biurkowych i stołowych.

Oznaczenie E27 pochodzi od rozmiaru gwintu oznaczonego przez Thomasa Edisona. Często określany jest też mianem duży gwint. Gwint E27 stosowany jest zarówno w żarówkach LED, jak i standardowym oświetleniu. Gwint E27 cechuje się charakterystycznym kształtem spirali (chyba każdy z nas wie o jakim kształcie mowa), a ze względu na swoją prostą budowę jest powszechnie stosowana na całym świecie.

Żarówka ozdobna E27

Jest to produkt wysokiej jakości, który ma za zadanie emitowanie światła o ciepłej barwie. Żarówka ozdobna E27 dedykowana jest osobom, która zwraca szczególną uwagę na jakość wykończenia wnętrza - produkt tego typu sprawdzi się jako oświetlenie dekoracyjne.

Żarówka energooszczędna E27

Żarówki energooszczędne pozwalają użytkownikowi generować całkiem przyzwoite oszczędności związane z użyciem energii w domu. Warto zainwestować w Ledowe żarówki E27, które cechują się trwałością, energooszczędnością, są przyjazne dla środowiska, a przede wszystkim bardzo bezpieczne. Oświetlenie odgrywa istotną rolę w życiu każdego z nas, więc warto wybrać produkt najwyższej jakości, a takie oferuje producent żarówek Kanlux.

Żarówki E27 - ściemnialna i kula

Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą stworzyć unikalny klimat w wybranym pomieszczeniu. Ściemnialna żarówka sprawi, że stworzysz przytulną atmosferę idealną do spędzania jesiennych czy zimowych wieczór przy kubku ciepłej herbaty. Warto wybrać żarówkę LED jako źródło ściemnialnego światła, jest droższa od standardowych żarówek, ale cechuje się znacznie lepszą wydajnością, a przy tym pomoże zaoszczędzić nieco pieniędzy. Ciekawym produktem będzie również LEDowa żarówka kula, która cechuje się nietuzinkowym kształtem, długą żywotnością i białą, ciepłą barwą.

Żarówka E27 - ile to kosztuje?

Klasyczna żarówka E27 kosztuje jedynie kilka złoty, a wersja LED będzie droższa i może kosztować nawet kilkadziesiąt złoty, ale nie zmienia to faktu, że lepiej jest wydać trochę więcej i dostać produkt o znacznie lepszych osiągach.

Innymi, często wybieranymi żarówkami są żarówki E14 i żarówki GU10.

Kanlux - producent najwyższych lotów

Producent żarówek Kanlux oferuje sprawdzone produkty, które cieszą się uznaniem wśród dużego grona konsumentów. Żarówki E27 firmy Kanlux to połączenie innowacyjnej technologii, dobrych osiągów, energooszczędności, która będzie Ci służyć latami. Warto zaznaczyć, że Kanlux to Polska firma o globalnym zasięgu - wybierając żarówki Kanlux, wspierasz polską gospodarkę.