Schneider Odace charakteryzuje się oryginalnym wyglądem, na który decydujący wpływ mają 3 kategorie ramek; Ramki Odace Styl wyróżniają się dużą różnorodnością kolorystyczną. Rozwiązania Odace Touch to inspiracja materiałami naturalnymi, takimi jak kamień, czy metal. Natomiast ramki Odace You posiadają transparentny kolor, ułatwiający dostosowanie wyglądu osprzętu do wnętrza. W ramach serii dostępny jest szeroki asortyment mechanizmów. Wyjątkowy design i duża funkcjonalność czynią ze Schneider Odace osprzęt premium gotowy zaspokoić potrzeby zarówno pomieszczeń prywatnych, jak i komercyjnych.

Dowiedz się więcej o serii Schneider Odace

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Schneider Odace – nowoczesne wyłączniki i gniazdka

Seria Odace od firmy Schneider Electric to nietuzinkowe połączenie estetyki z funkcjonalnością. Różnorodność produktów sprawia, że z łatwością dopasujesz je do wnętrz urządzonych w każdym stylu. Odace to bogaty wybór łączników i gniazdek o nietypowej, bo zaokrąglonej formie. Wśród nich znajdziesz gniazda elektryczne i multimedialne z dyskretnym przyciskiem.

Schneider Electric oferuje także przydatne w domu akcesoria jak ściemniacze czy radio FM z głośnikiem. Nie brakuje również inteligentnych czujników ruchu, energię elektryczną oraz zapewniających dodatkowe bezpieczeństwo. W naszej ofercie są też termostaty obrotowe z czujnikami oraz ładowarki sieciowe USB. Wszystko po to, by ułatwić Ci codzienne funkcjonowanie w biurze i w domu. Staranna jakość wykonania produktów z wytrzymałych materiałów, gwarantuje wysoką funkcjonalność przez wiele lat.

Co ważne – wszystkie produkty serii Schneider Odace wyróżniają się łatwym montażem, z którym poradzą sobie profesjonaliści oraz amatorzy samodzielnych remontów.