Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Schneider Odace – nowoczesne wyłączniki i gniazdka

Seria Odace od firmy Schneider Electric to nietuzinkowe połączenie estetyki z funkcjonalnością. Różnorodność produktów sprawia, że z łatwością dopasujesz je do wnętrz urządzonych w każdym stylu. Odace to bogaty wybór łączników i gniazdek o nietypowej, bo zaokrąglonej formie. Wśród nich znajdziesz gniazda elektryczne i multimedialne z dyskretnym przyciskiem.

Schneider Electric oferuje także przydatne w domu akcesoria jak ściemniacze czy radio FM z głośnikiem. Nie brakuje również inteligentnych czujników ruchu, energię elektryczną oraz zapewniających dodatkowe bezpieczeństwo. W naszej ofercie są też termostaty obrotowe z czujnikami oraz ładowarki sieciowe USB. Wszystko po to, by ułatwić Ci codzienne funkcjonowanie w biurze i w domu. Staranna jakość wykonania produktów z wytrzymałych materiałów, gwarantuje wysoką funkcjonalność przez wiele lat.

Co ważne – wszystkie produkty serii Schneider Odace wyróżniają się łatwym montażem, z którym poradzą sobie profesjonaliści oraz amatorzy samodzielnych remontów.