Dostawa wtorek (09.07.2024)

Zamów w ciągu:
Cena brutto
82,59zł

W koszyku
 • Czas realizacji: 10 dni roboczych dla wybranych sztuk: 1

 • Koszt dostawy: od 12,90zł
 • Zwrot: 30 dni

Podstawowe parametry:
 • Seria: Simon 54
 • Kolor: Antracyt
 • Gwarancja: 6 lat
 • Typ montażu: Podtynkowy
 • Stopień ochrony IP-20
Opis i dane techniczne
Dostępne kolory:
  • DAD_01_11_shop-onelectro Biały
  • DAD_01_41_shop-onelectro Kremowy
  • DAD_01_43_shop-onelectro Srebrny mat
  • DAD_01_44_shop-onelectro Złoty mat
  • DAD_01_46_shop-onelectro Brąz mat
  • DAD_01_48_shop-onelectro Antracyt
  • Gniazdo antenowe R-TV-DATA Czarny mat - DAD.01/49 Simon 54 Czarny mat

Opis

Gniazdo antenowe TV-DATA przeznaczone jest do stosowania w sieciach budynkowych typu nieprzelotowego i służy do przyłączania do tych sieci abonenckich urządzeń RTV oraz abonenckich urządzeń transmisji danych. Ze względu na charakterystyczne własności transmisyjne gniazda mogą znaleźć też inne zastosowanie.

Gniazda multimedialne serii DAD../.. przeznaczone są do zbiorowych instalacji TV kablowej, w których wykorzystywany jest kanał zwrotny - jest oferowana usługa transmisji danych - Internet oraz telefonia VolP.
Gniazdo zapewnia rozdzielenie sygnału na sygnały R, TV, DATA.


Zastosowanie
- gniazda multimedialne serii DAD../.. przeznaczone są do zbiorowych instalacji TV kablowej, w których wykorzystywany jest kanał zwrotny - jest oferowana usługa transmisji danych - Internet oraz telefonia VolP.
- zapewnia rozdzielenie sygnału na sygnały R, TV, DATA,
- jeden port wejściowy dla przewodu współosiowego doprowadzającego sygnał w. cz. 5÷862 MHz
- dwa porty wyjściowe zgodne z normą IEC 60169-2 do podłączenia odbiornika radiowego "R" i odbiornika telewizyjnego "TV",
- jeden port wyjściowy typu "F" do podłączenia urządzenia transmisji danych,
- pełna charaterystyka przenoszenia w poszczególnych pasmach,
- wysoka separacja pomiędzy poszczególnymi portami.

Dane techniczne
Zakres częstotliwości toru wejścia 5÷862 MHz
Zakres częstotliwości toru TV 5÷70 MHz
120÷862 MHz

Zakres częstotliwości toru R 88÷108 MHz
Zakres częstotliwości toru DATA 5÷862 MHz

Tłumienność w torze DATA 2,4÷4,3 dB
Tłumienność w torze TV 9,5÷12,4 dB
Tłumienność w torze R 13,2÷13,6 dB

Zdjęcie 360°

O serii

Simon 54 Premium to innowacyjnie zaprojektowana linia osprzętu elektroinstalacyjnego produkowana w Polsce. Opiera się ona na nowych niezawodnych mechanizmach, które znacznie ułatwiają montaż. Spora funkcjonalność, możliwość doboru osprzętu w wybranym kolorze i estetyczny design sprawiają, że jest to jedna z najpopularniejszych serii gniazdek i wyłączników w Polsce. Paleta kolorów jest ogromna, a ramki występują w dwóch wersjach: Premium i Nature. W kolekcji Premium znajdziesz ramki plastikowe i metalowe, a w Nature ramki szklane, drewniane i betonowe.

seria simon 54 premium

Popularne kategorie

Kluczowe cechy produktu

metalowa ramka

Metalowa ramka montażowa umożliwia precyzyjne ustawienie mechanizmu dzięki wspornikom na poziomicę.

przesłony torów

Zabezpieczenia w postaci osłon prądowych, dostępne we wszystkich gniazdach zmniejszają ryzyko porażenia prądem elektrycznym.

łączniki roletowe

Nowe elektroniczne przyciski roletowe: lokalne i centralne zapewniają większą wygodę w sterowaniu roletami w całym domu.

szybkozłącza

Szybsza instalacja dzięki zastosowaniu szybkozłączy z wygodnymi zwalniaczami.

Ramki Premium i Nature

Inspiracja nowoczesnym budownictwem zaowocowała powstaniem niebanalnych połączeń, jednak to minimalizm okazał się być cechą charakterystyczną dla produktów linii Simon 54 Premium. Staranne wykończenie i nienaganny wygląd to ogromne zalety serii. Ramki metalowe z tej serii są dostępne w kilku wariantach: chrom, inox, ciemna stal, złoty oraz miedź. Ramki plastikowe natomiast można zakupić w kolorze białym, kremowym, antracytowym, złotym, srebrnym i brązowym. Kontakt Simon oferuje jednak osprzęt w wielu odsłonach. Przykładem tego okazuje się być seria ramek Simon 54 Nature, do której można dobrać ramki szklane, ramki betonowe lub ramki drewniane. Cała linia pozwala połączyć ze sobą nawet do 5 modułów.

ramki simon 54 premium

Poznaj unikalną kolekcję ekskluzywnych, inspirowanych naturą ramek Simon 54 Nature wykonanych z drewna, szkła, metalu i betonu. Niestandardowy kształt i szlachetne materiały gwarantują idealne połączenie wyeksponowanych elementów osprzętu z wystrojem wnętrza. Ramki Simon 54 Nature możesz łączyć z gniazdami i wyłącznikami z serii Simon 54 Premium.

ramki simon 54 nature

Podświetlenie LED

Niebieskie podświetlenie LED

Nowoczesne podświetlenie w kolorze niebieskim pozwoli Ci znaleźć łącznik w ciemności. Podświetlenie świeci się tylko wtedy kiedy światło jest wyłączone.

podświetlenie led

Simon 54 GO

Simon 54 GO to gama nowoczesnych sterowników przyciskowych kontrolowanych smartfonem przez sieć Wi-Fi. Standardowa obsługa oświetlenia, rolet i innych urządzeń poprzez klawisz sterownika elektronicznego, została wzbogacona o funkcjonalność kontroli za pomocą urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety.

łączniki wifi simon 54 go

Najczęściej zadawane pytania

Pytania

Tak, w ofercie serii Simon 54 znajdują się gniazda podwójne z możliwością montażu w ramkach pojedynczych oraz wielokrotnych. Gniazda DGZ2MZ.01/xx (gdzie XX należy wstawić oznaczenie koloru) i DGZ2M.01/xx można instalować w ramkach Simon 54 Premium. Gniazda DGZ2MZN.01/xx i DGZ2MN.01/xx można instalować w ramkach Simon 54 Nature.

Tak, w serii Simon 54 występuje ściemniacz o symbolu DS9L.01/xx, który jest przystosowany do obciążenia typu LED.
Tak, w serii Simon 54 występuje łącznik krzyżowy podwójny o symbolu DW7/2.01/xx. Jest dostępna też wersja z podświetleniem DW7/2L.01/xx.
W serii Simon 54 występują dwa podstawowe łączniki żaluzjowe. Pierwszy to przycisk żaluzjowy (DZP1.01/xx), który działa kiedy trzymamy klawisz palcem. Drugi to łącznik żaluzjowy (DZW1K.01/xx), który wystarczy przełączyć, a roleta będzie sama poruszać się do końca.
Wszystkie produkty oprócz łączników hotelowych pasują do ramek Simon 54 Nature. Przy zakupie gniazd elektrycznych podwójnych należy zwrócić uwagę, aby w opisie była informacja, że gniazdo jest przeznaczone do ramek Simon 54 Nature.
Aktualnie w ofercie serii Simon 54 występują 4 różne regulatory temperatury. Różnią się głównie sposobem ustawiania temperatury oraz czujnikami napowietrznymi lub dodatkową sondą chowaną pod podłogę.
W tej serii występuje jedynie ładowarka USB podwójna. Nie ma gniazd 230V z dodatkową ładowarką.
W serii Simon 54 nie ma możliwości zmiany koloru podświetlenia łączników.
W serii Simon 54 występują kolory: biały, kremowy, srebrny mat, złoty mat, brąz mat, antracyt oraz czarny mat. Oprócz tego dostępne jest wiele ramek szklanych, drewnianych, metalowych, a nawet wykonanych z betonu, które występują w wielu atrakcyjnych kombinacjach kolorystycznych.

Dane techniczne

Kod producenta: DAD.01/48
EAN: 5902787825492
Seria: Simon 54
Kolor: Antracyt
Gwarancja: 6 lat
Typ montażu: Podtynkowy
Stopień ochrony IP-20
Materiał: Tworzywo sztuczne
Ramka w zestawie: Nie

Opinie

Do pobrania