Filtruj
×
-
Kolor
Wyczyść filtr
Stopień ochrony
Wyczyść filtr
Zintegrowane źródło światła LED
Wyczyść filtr
Gwint
Wyczyść filtr
Czujnik ruchu
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Moc
    -
  • Kolor
  • Stopień ochrony
  • Zintegrowane źródło światła LED
  • Gwint
  • Czujnik ruchu
Wyczyść Zastosuj
Kolor: Granit ×

Lampy ogrodowe

Nic tak nie dodaje klimatycznego nastroju jak lampy ogrodowe. To dekoracyjne a zarazem funkcjonalne elementy zewnętrznych aranżacji. Oświetlają ścieżki, akcentują wybrane elementy ogrodu lub elewacji budynku oraz tworzą niepowtarzalny nastrój. Lampy ogrodowe LED przydadzą się do domów prywatnych, hoteli, restauracji czy innych miejsc publicznych. Zewnętrzne oświetlenie przybiera różne formy – kul, słupków ogrodowych, kinkietów, lamp stojących, modeli z czujnikiem ruchu czy wodoszczelnych lamp do oczek wodnych i skalniaków. W naszej ofercie znajdziesz również lampy inspirowane domowym oświetleniem oraz produkty cenionych światowych producentów jak Kanlux, Nowodvorski czy GTV.

Lampy ogrodowe kule – najpopularniejsze modele w zewnętrznych aranżacjach

Trzeba przyznać, że od lat największą popularnością cieszą się lampy ogrodowe kule – o różnorodnych wielkościach i kolorach. Marka Kanlux wyszła naprzeciw największym wymaganiom i stworzyła lampę STONO - kulę, imitującą wygląd kamienia granitowego. Jest ona znakomitym dopełnieniem aranżacji ogrodu z krzewami i skalniakami. Z kolei miłośników lamp dogruntowych, zachwyci model Idava od Kanlux – efektowny, łatwy w montażu i w kształcie kuli. Te i inne modne elementy oświetlenia ogrodowego znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

A może kinkiet ogrodowy?

Oświetlenie zewnętrzne to także nowoczesne kinkiety ogrodowe. Oprawa świetlna z czujnikiem ruchu Kanlux nie tylko bezpiecznie oświetli drogę, ale będzie również odstraszać potencjalnych włamywaczy. Poza tym, jest niezwykle energooszczędna – włącza się jedynie, gdy wyczuje ruch, bez niepotrzebnego pobierania energii elektrycznej. Z kolei model taki jak NOVIA, zapewni oświetlenie ogólne, a przy okazji zaakcentuje wybrane elementy. Oświetlenie ogrodowe dopasuje się do zewnętrznej aranżacji w każdym stylu – od klasycznej do nowoczesnej. Np. kinkiet ogrodowy GORI skomponuje się z surową skandynawską roślinnością i minimalistycznymi dodatkami, a słupki ogrodowe SEVIA podkreślą aranżację z nutką retro.

Lampy do ogrodu – czym jeszcze Cię zachwycą?

Aranżacje ogrodowe wymagają świetlnej oprawy i przybierają najróżniejsze formy, materiały i kolory. Z pewnością w Twoim otoczeniu może się przydać także wodoszczelna oprawa AKWEN, stworzona z myślą o przydomowych sadzawkach. A może skusi Cię lampa o kształcie gwiazdy, nadająca magię Twojemu ogrodowi? Są też lampy ogrodowe LED inspirowane stylem ulicznych latarni, a przy okazji oszczędzające energię. Z pewnością przydadzą się nie tylko do ogrodu. Skutecznie oświetlą również balkony i tarasy.

Lampy do ogrodu wykonane są z wysokiej jakości materiałów (jak szkło hartowane, stal nierdzewna czy aluminium), odpornych na działanie promieniowania słonecznego i innych niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nie zaszkodzi im również działalność zwierząt i ptactwa. Wszystko po to, by jak najdłużej zachwycać Cię swą dekoracyjnością i funkcjonalnością.