Ospel Szafir to ekonomiczny i łatwy w montażu osprzęt, stworzony z myślą o zastosowaniach inwestycyjnych. W ramach serii dostępne są w 4 kolory rozwiązań: biały, czarny metalik, srebrny i szary mat. Szeroki asortyment mechanizmów oraz ramek zaprojektowany został tak, by jak najbardziej ułatwić montaż i zapewnić wygodę użytkowania. Na szczególną uwagę zasługuje mostek wykonany z tworzywa sztucznego, który ułatwia między innymi ułożenie rozwiązań w prostej linii podczas ich instalacji.

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Seria Ospel Szafir charakteryzuje prosta forma, nowoczesna kolorystyka oraz różnorodność mechanizmów.

Ospel Szafir – kolorystyka, design i materiały

Mechanizmy oraz ramki Ospel Szafir odznaczają się prostą formą o zdecydowanych liniach. Równie minimalistyczna jest kolorystyka osprzętu. Dostępne kolory mechanizmów to: biały, czarny metalik, srebrny, szary mat.

Ospel Szafir to seria, której elementy zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Dotyczy to zarówno modułów, jak i ramek. Te drugie występują są jako pojedyncze oraz wielokrotne (maksymalnie pięciokrotne). Montuje się je zarówno w poziomie, jak i w pionie, a dzięki multi-zaczepom, można uzyskać niemal idealne dopasowanie do powierzchni ścian. Kolejną innowacją, tym razem ułatwiającą montaż osprzętu Ospel Szafir, jest mostek z tworzywa z zaczepami, pozwalający na idealne wzajemne ułożenie mechanizmów podczas instalacji w zestawach wielokrotnych.

Szeroka oferta osprzętu Ospel Szafir

Seria Ospel Szafir oferuje znacznie szerszy niż podstawowy asortyment mechanizmów. Można tutaj znaleźć m.in.: gniazda elektryczne, gniazda internetowe, gniazda multimedialne, gniazda telefoniczne, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, ściemniacze, klasyczne włączniki, włączniki z podświetleniem.

Poza mechanizmami, w ofercie Ospel Szafir znajdują się także akcesoria takie jak np. zaślepki do ramek, osłony ochronne przydatne podczas malowania ścian i innych podobnych prac oraz uszczelniające ramki do zestawów IP-44. W tej kategorii produktów można również nabyć puszki natynkowe oraz obudowy Keystone.