Osprzęt klasy premium - Berker K.1/K.5 zachwyca minimalistyczną formą i wysokiej jakości materiałem wykonania. Elementami wyróżniającymi Berker K.1/K.5ramki wielokrotne poziome bez widocznego podziału. Takie rozwiązanie pozwala na montaż mechanizmów obok siebie, tworząc estetyczną całość. Seria dostosowana jest do mechanizmów one.platform, co zapewnia szybki montaż i szereg możliwości aranżacyjnych.

Dowiedz się więcej o serii Berker K.1/K.5

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

W tej kategorii produktów Klienci mogą wybrać elektryczny osprzęt premium serii K.1 i K.5 znanej na rynku marki Berker.

Berker K.1 i K.5 – łącz ramki i mechanizmy zamiennie

Serie produktów Berker K.1 i K.5 reprezentują modułowy osprzęt elektryczny, który skonstruowany jest z trzech odrębnych elementów. Każdy element można kupić osobno, co ułatwia proces wyboru. Do skompletowania zestawu niezbędny jest odpowiedni mechanizm, klawisz lub pokrywa, a także pasująca ramka z serii Berker K.1 lub Berker K.5. Charakterystyczną cechą jest uniwersalność ramek obu serii, umożliwiająca łączenie klawiszy i pokryw z serii K.1 z ramkami K.5, i na odwrót. Żeby maksymalnie uprościć dobór komponentów, standardowe elementy, takie jak włączniki czy gniazda elektryczne, są już wyposażone w klawisze lub pokrywy. W takim przypadku w celu skompletowania całkowitego zestawu wystarczy wybrać jedynie odpowiednie ramki K.1 lub K.5.

one.platform i układ elementów centralnych – jeszcze więcej uniwersalnych rozwiązań

Zarówno K.1, jak i K.5 produkowane są oparciu o mechanizmy one.platform. Oznacza to, że po instalacji modułów wewnątrz puszek elektrycznych, można dowolnie wybrać wygląd pozostałych elementów osprzętu w ramach serii one.platform. Należy jednak pamiętać, by klawisze, pokrywy i ramki do siebie pasowały nie tylko pod kątem wizualnym, ale również kształtu. Wyboru można dokonać zarówno na etapie montażu, jak również podczas tworzenia kolejnych aranżacji wnętrz. 

Poza one.platform, na uwagę zasługuje także sposób montażu mechanizmów: elementy w ramkach wielokrotnych mocowane są bezpośrednio obok siebie – bez stosowania przegrody

Berker K.1/K.5 – szeroka gama dostępnych elementów

Serie K.1 i K.5 charakteryzuje szeroki wybór mechanizmów, klawiszy oraz pokryw, a także ramek. Poza gniazdami elektrycznymi i włącznikami występującymi w wariancie z podświetleniem lub bez, można zaopatrzyć się także m.in. w gniazda internetowe oraz gniazda multimedialne, ściemniacze, ładowarki USB, czujniki ruchu, a nawet w radia i głośniki.

Na uwagę zasługuje również różnorodność materiałów i kolorów. K.1 i K.5 to nie tylko wysokiej jakości tworzywo sztuczne, ale także aluminium, a nawet stal szlachetna. Biały mat i antracyt mat to najczęściej wybierane kolory osprzętu, ale nie jedyne.