Schneider Karta BiedronkaSprawdź szczegóły promocji!Gniazdek

Jak skorzystać z promocji?

1. Kup produkty Schneider Electric za minimum 1200 zł w sklepie onelectro.pl.

2. W koszyku dodaj produkt gratisowy (Piłka treningowa Euro 24).

3. Sfinalizuj zakup. Sprawdź regulamin promocji

Pamiętaj! Promocja trwa od 08.06.2024 do 14.07.2024 lub do wyczerpania nagród.Nagroda: Piłka treningowa Euro 24 IN9366

Piłka nożna, której wygląd nawiązuje do oficjalnej piłki turnieju EURO 2024. Model posiada standardowy rozmiar 5, dzięki czemu sprawdzi się zarówno podczas rozgrywek dzieci, jak i dorosłych. Solidnie wykonana, maszynowo szyta konstrukcja oraz butylowy pęcherz pozwolą cieszyć się z gry podczas wielu treningów. Piłka wymaga napompowania.Lampki choinkowe MIX kolorów

Wciąż się zastanawiasz?

Zobacz najpopularniejsze rozwiązania Schneider ElectricSeria Schneider Asfora

Osprzęt elektryczny o uniwersalnym designie trafiającym w gusta większości użytkowników. Sześć wariantów kolorystycznych oraz korzystna cena sprawiają, że rozwiązania sprawdzą się w większości pomieszczeń, zarówno prywatnych jak i komercyjnych.
Więcej na temat serii.Seria Schneider Sedna Design&Elements

Osprzęt elektryczny o nowoczesnym designie i szerokiej gamie kolorystycznej. Duży wybór mechanizmów, takich jak ładowarki USB, regulatory temperatury, czy ściemniacze ułatwia zachowanie spójności wyglądu całego osprzętu w pomieszczeniu.
Więcej na temat serii.

 Seria Schneider Merten System M

Osprzęt zachwyca minimalistycznym designem i wysokiej jakości doborem materiałów wykonania. Ramki wykonane m.in. z drewna, szkła, czy metalu dają szerokie możliwości aranżacyjne.
Więcej na temat serii.