Ospel aranżacja Baner

Ospel

Strefa marki

Firma Ospel należy do czołówki najlepszych i najbardziej doświadczonych producentów osprzętu elektrycznego w Polsce.

Gniazda i łączniki Ospel dostępne są w kilku seriach, z których każda wyróżnia się innymi cechami, przeznaczeniem i designem. Produkty z takich kolekcji jak Sonata czy Impresja znajdziemy w wielu mieszkaniach w Polsce.

Zobacz ofertę

Przeglądaj produkty według serii

Ospel Sonata Sonata
Zobacz teraz
Ospel Aria Aria
Zobacz teraz
Ospel Impresja Impresja
Zobacz teraz
Ospel As As
Zobacz teraz
Ospel Sonata Stal Inox Sonata Stal Inox
Zobacz teraz
Ospel Sonata Nowe Srebro Sonata Nowe Srebro
Zobacz teraz
Ospel Kier Kier
Zobacz teraz
Ospel Karo Karo
Zobacz teraz
Ospel Gazela Gazela
Zobacz teraz
Ospel Akcent Akcent
Zobacz teraz
Ospel Bis Bis
Zobacz teraz
Ospel Fala Fala
Zobacz teraz
Ospel Madera Madera
Zobacz teraz
Ospel Delfina Delfina
Zobacz teraz
Ospel Lambda Lambda
Zobacz teraz
Ospel Pi Pi
Zobacz teraz
Ospel Eta Eta
Zobacz teraz

Przeglądaj produkty według kategorii

Łącznik Ospel Łączniki
Zobacz teraz
Gniazda elektryczne Ospel Gniazda elektryczne
Zobacz teraz
Ramki Ospel Ramki
Zobacz teraz
Ściemniacze Ospel Ściemniacze
Zobacz teraz
Czujniki ruchu Ospel Czujniki ruchu
Zobacz teraz
Regulatory temperatury Ospel Regulatory temperatury
Zobacz teraz
Gniazda komputerowe Ospel Gniazda komputerowe
Zobacz teraz
Ładowarki USB Ospel Ładowarki USB
Zobacz teraz
Gniazda antenowe Ospel Gniazda antenowe
Zobacz teraz
Gniazda głośnikowe Ospel Gniazda głośnikowe
Zobacz teraz

BESTSELLERY producenta Ospel

Aranżacje

Ospel Sonata łącznik
Seria Sonata

Kolekcja Sonata to odpowiadające najwyższym standardom technologicznym, a także kompleksowe i funkcjonalne rozwiązanie aranżacyjne. Ta modułowa seria opiera się ona na zdecydowanym i prostym w wyrazie kwadracie.

Zobacz teraz
Ospel Aria łącznik
Seria Aria

Seria Aria to połączenie nowoczesnego wzornictwa i idealnych proporcji. Dzięki wewnętrznym ozdobnym ramkom można wprowadzać akcenty kolorystyczne, personalizując osprzęt zgodnie ze swoimi upodobaniami. Otaczająca klawisze ramka daje atrakcyjny wizualnie efekt, a do wyboru mamy aż 7 kolorów podświetleń.

Zobacz teraz
Ospel As łącznik
Seria As

Seria As to połączenie dynamicznego wzornictwa z neutralną kolorystyką, które świetnie sprawdzi się w dużych inwestycjach. Ponadczasowy design i atrakcyjna cena pozwoliły stworzyć produkt, który przez wiele lat będzie ozdobą Twoich wnętrz.

Zobacz teraz
Ospel Impresja łącznik
Seria Impresja

Seria Impresja charakteryzuje się dyskretną elegancją, nienarzucającymi się kształtami i wyszukanym wzornictwem. Daje wiele możliwości aranżacyjnych ze względu na bogatą kolorystykę obejmującą ramki szklane i aluminiowe z serii Prestige.

Zobacz teraz

Ospel – sklep internetowy

Firma Ospel to znany producent osprzętu elektrycznego stosowanego w profesjonalnych i domowych instalacjach. Nasz sklep, oficjalny dystrybutor marki, oferuje szeroką gamę komponentów przygotowanych z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Wszystkie elementy gwarantują skuteczne działanie, a przy tym naprawdę dobrze wyglądają, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zachowują trwałość przez wiele lat – to zalety, które szczególnie doceniają klienci.

Co znajdziesz w asortymencie dostarczonym przez firmę Ospel? Między innymi różnego rodzaju gniazdka i wyłączniki, czyli niezwykle ważne, bo rzucające się w oczy, detale. Gniazdka Ospel i włączniki Ospel charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz konstrukcja gwarantująca ciekawy efekt wizualny. Do wyboru masz wiele typów z poszczególnych serii – Ospel Sonata, Ospel Impresja, Ospel As, Ospel Aria, Ospel Sonata Stal Inox, Sonata Nowe Srebro czy Ospel Akcent. Na pewno znajdziesz cos dla siebie.

Oprócz tego marka tworzy też solidne gniazda komputerowe, gniazda antenowe oraz gniazda głośnikowe przystosowane do podłączania konkretnych urządzeń i akcesoriów elektrycznych. Poza tym w ofercie znajdziesz na przykład gniazdo z ładowarką USB, a więc bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu skorzystasz w domu ze stacjonarnego stanowiska do uzupełniania energii w smartfonie i pozostałych urządzeniach elektronicznych. Tutaj kupisz też ciekawe gadżety poprawiające Twój komfort i wygodę, takie jak ściemniacze LED, czujniki ruchu czy automatyczne regulatory temperatury, które stanowią nowoczesne rozwiązania w domu.

Solidne wykonanie i nowoczesny wygląd

Największymi zaletami osprzętu elektrycznego marki Ospel są jakość wykonania oraz wygląd zewnętrzny. Producent dba nie tylko o kwestie techniczne, w czym zresztą spisuje się doskonale, lecz także zwraca uwagę na aspekty wizualne. W asortymencie znajdziesz całą masę komponentów wykonanych z niezwykle modnych materiałów. W przypadku gniazdek i włączników do wyboru masz między innymi standardowe ramki aluminiowe i niekonwencjonalne, ale nowoczesne, ramki metalowe, ramki z kamienia, a nawet ramki drewniane.

Gniazdka i wyłączniki produkowane w Polsce

Dodatkowo Ospel proponuje także nietypowe ramki szklane zdobywające coraz większą popularność na rynku – białe szkło lub czarne szkło doskonale prezentuje się we współczesnych aranżacjach wnętrz mieszkalnych. Konsumenci doceniają biały albo czarny mat, który świetnie dopasowuje się do loftowego, surowego stylu. Często decydują się też na intrygujący srebrny lub złoty kolor ramek.

Przejrzyj asortyment, sprawdź cennik i wykorzystaj osprzęt elektryczny marki Ospel we własnych instalacjach. Odkryj niesamowite połączenie efektywnego działania i komfortowego użytkowania ze znakomitym wyglądem zewnętrznym, dającym Ci możliwość nadania poszczególnym pomieszczeniom nowoczesnego charakteru. Postaw na komponenty Ospel i ciesz się nie tylko skutecznymi, lecz także niezwykle modnymi detalami na wszystkich ścianach.