Asfora to klasyczna seria gniazdek i włączników wyróżniająca się uniwersalną stylistyką oraz atrakcyjną ceną. Oferta obejmuje podstawową gamę produktów dostępnych w 6 kolorach, dzięki czemu osprzęt dopasujesz do każdego wnętrza. Większość produktów w kolorze białym i kremowym jest sprzedawana w zestawie z ramką, którą można zdemontować. Pozostałe kolory są sprzedawane bez ramki. Asfora świetnie sprawdzi się także w zastosowaniach inwestycyjnych.

Dowiedz się więcej o serii Schneider Asfora

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj
Producent: Schneider Electric ×

Gniazdka elektryczne i wyłączniki można znaleźć w każdym budynku – zarówno mieszkalnym, jak i publicznym czy biurowym. Popularne kontakty przez lata były traktowane jak zło konieczne i umieszczane w miejscach, w których nie tylko przeszkadzały, ale i szpeciły wnętrze. Dzięki kolekcji Schneider Asfora takie problemy odchodzą w przeszłość, a każdy łącznik światła, gniazdko elektryczne czy antenowe stają się estetycznym elementem aranżacji wnętrza budynku. Specyficzna i starannie przemyślana konstrukcja sprawia również, że są dyskretne i nie wpływają na komfort meblowania czy wykończenia ścian.

Asfora – nowy wymiar estetyczny instalacji

Schneider Electric Asfora to połączenie dwóch najważniejszych cech, jakimi powinny się wyróżniać wykończeniowe detale instalacyjne. Są to estetyka wykonania w połączeniu efektownym, eleganckim wzornictwem oraz prosta i sprawna instalacja. Obie te cechy są istotne dla użytkowników i instalatorów. Chociaż gniazda i łączniki mają drugorzędne znaczenie w wystroju wnętrz i często są montowane w dyskretnych miejscach, w modnym ostatnio budownictwie deweloperskim każdy detal może być ważny przy podejmowaniu decyzji przez klienta. Kolekcja Asfora z pewnością jest tu przysłowiową kropką nad „i”, dopełnieniem perfekcyjnych wykończeń powierzchni, zabudowy, wyposażenia sanitarnego czy instalacji teletechnicznych.

Co znajdziesz w kolekcji Schneider Asfora?

Schneider Electric Asfora to wszystko, co jest niezbędne do wykończenia instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynku. W kolekcji znajdziesz łączniki oświetlenia, ściemniacze, gniazda zasilania, komputerowe, telefoniczne, USB, głośnikowe, antenowe oraz do sterowania roletami. Nie brakuje też ramek, od pojedynczych po 4- i 5-elementowe, przeznaczone do wspólnego montażu zespołu gniazd. Estetyka wzornictwa jest wyjątkowym atutem kolekcji Asfora. Cena stanowi jej uzupełnienie, gdyż większość oferowanych akcesoriów kosztuje mniej niż 10 zł.