Filtruj
×
Producent
Wyczyść filtr
Seria
Wyczyść filtr
Kolor
Wyczyść filtr
Podświetlenie
Wyczyść filtr
Stopień ochrony
Wyczyść filtr
Rodzaj podłączenia
Wyczyść filtr
Typ montażu
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Seria
  • Kolor
  • Podświetlenie
  • Stopień ochrony
  • Rodzaj podłączenia
  • Typ montażu
Wyczyść Zastosuj
Producent: Gira ×

Przeglądaj wg marki

Włączniki światła – jeden z najważniejszych elementów nowoczesnego domu

Wyłączniki światła to produkty, które mają ogromne znaczenie podczas aranżacji wnętrz. Ich odpowiednie usytuowanie sprawia, że korzystanie z oświetlenia elektrycznego jest wygodniejsze. Wyłączniki dostępne są w kilku najpopularniejszych kolorach, takich jak biel, antracyt, czarny, złoty, srebrny, brązowy, tytanowy, grafitowy, a nawet zielony i czerwony. Można więc stosować je w nowoczesnych mieszkaniach, biurach czy zakładach pracy bez obaw o zaburzenie koncepcji estetycznej.

Szeroka oferta łączników elektrycznych

Dostępne produkty zostały dostosowane do różnego typu przeznaczenia. Znaleźć można wyłączniki pojedyncze, podwójne, a nawet potrójne, idealne do załączania żyrandoli. Włączniki z podświetleniem pozwolą szybko zlokalizować przycisk nawet w zupełnych ciemnościach, przydadzą się więc w takich miejscach, jak korytarze i klatki schodowe. Tam swoje zastosowanie znajdą również wyłączniki schodowe i wyłączniki krzyżowe, które umożliwiają sterowanie oświetleniem z dwóch różnych miejsc. Warto zwrócić uwagę również na łączniki do rolet – zasłanianie i odsłanianie okien będzie dzięki nim wygodniejsze – oraz przyciski zwierne służące do załączania dzwonka do drzwi. Łączniki hotelowe to z kolei produkty doceniane przez właścicieli ośrodków wypoczynkowych – pozwalają one na sterowanie światłem i dostępem do prądu za pomocą karty hotelowej, co zapewnia większe bezpieczeństwo personelowi i gościom. Niektóre akcesoria mają charakter uniwersalny – można je wykorzystać zarówno jako przyciski dzwonkowe, jak i tradycyjne przełączniki światła czy innych urządzeń.

Poszczególne modele wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu mogą służyć nawet przez kilkanaście lat i przetrwać niejeden remont. W naszej ofercie znajdziesz tylko produkty renomowanych marek takich jak Ospel, Kontakt-Simon, Karlik, Schneider Electric czy Berker. Większość z nich jest produkowana w Polsce. Znaleźć można osprzęt o wysokim stopniu ochrony, który pozwala na zainstalowanie włączników w miejscach takich jak garaże czy piwnice, gdzie szczególnie są one narażone na wpływ czynników zewnętrznych. Produkty te łączą więc wygodę, elegancki wygląd i bezpieczeństwo.