Filtruj
×
Producent
Wyczyść filtr
Seria
Wyczyść filtr
Kolor
Wyczyść filtr
Podświetlenie
Wyczyść filtr
Stopień ochrony
Wyczyść filtr
Rodzaj podłączenia
Wyczyść filtr
Typ montażu
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Seria
  • Kolor
  • Podświetlenie
  • Stopień ochrony
  • Rodzaj podłączenia
  • Typ montażu
Wyczyść Zastosuj
Producent: Berker ×

Włączniki towarzyszą każdemu z nas na co dzień. Stanowią nieodłączny element niemal każdego pomieszczenia. Włącznik umożliwia użytkownikowi załączanie i wyłączanie prądu - to chyba najprostsza definicja tego produktu. Wybierając wyłączniki światła do domu, warto wybrać produkty najwyższej jakości, a takie oferuje jeden z liderów osprzętu elektrycznego - Berker.

Wśród oferty znajdziesz wszystkie dostępne na rynku typy włączników światła - od standardowych łączników pojedynczych i podwójnych, przez schodowe, krzyżowe, aż po łączniki żaluzjowe, zwierne czy potrójne. Za pomocą dostępnej osobno jarzeniówki możesz przekształcić łącznik w wersję podświetlaną.

Włączniki światła od producenta Berker cechują się wysoką jakością wykonania i wyjątkowym designem, który zmieni oblicze każdego wnętrza. Uniwersalne mechanizmy one.platform wyróżniają się funkcjonalnością, prostotą obsługi i montażu. Wyłączniki światła dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.

Producent Berker by Hager stworzył innowacyjne serie B.Kwadrat/B.3/B.7, Q.1/Q.3/Q.7, K.1/K.5, R, 1930, które charakteryzują się połączeniem minimalizmu, funkcjonalnością i atrakcyjnego designu, który przyciąga wzrok. Produkty od Berker by Hager sprawdzają się w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

czytaj dalej zwiń