Dostawa pojutrze (19.04.2024)

Zamów w ciągu:
Cena brutto
54,70zł

W koszyku
 • Czas realizacji: 24 h dla wybranych sztuk: 1
 • Magazyn Ilość Czas wysyłki
  Magazyn własny 4 szt. 24 h

 • Koszt dostawy: od 12,90zł
 • Zwrot: 30 dni

Podstawowe parametry:
 • Seria: Odace
 • Kolor: Biały
 • Gwarancja: 18 miesięcy
 • Typ montażu: Podtynkowy
 • Stopień ochrony IP-20
 • Prąd znamionowy 16 A
Opis i dane techniczne
Dostępne kolory:
  • schneider-odace-S52D089_shop-onelectro Biały

Opis

Gniazdo podwójne (2X2P+PE) w kolorze białym, z serii Odace, marki Schneider Electric o numerze katalogowym S52D089.

Oferowane gniazdo zapewnia łatwy i szybki montaż. Seria Odace to przede wszystkim ciekawy, owalny kształt coraz częściej pożądany na rynku. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiału o zwiększonej odporności na ultrafiolet. Dzięki małej głębokości mechanizmu w puszce jest więcej miejsca na ułożenie przewodów, a solidna i sztywna ramka montażowa z wycięciami i oznaczeniami ułatwia pozycjonowanie produktu na ścianie.

Mocne pazury pozwalają na pewne utrzymanie i montaż produktu w puszce. Ułożenie zacisków w jednej linii pozwala w prostszy sposób ułożyć podłączone przewody przed zamocowaniem gniazda w puszce instalacyjnej co powoduje zmniejszenie efektu prężenia przewodów.

O serii

Seria Odace firmy Schneider Electric to oryginalne rozwiązanie. Zaokrąglone narożniki ramek i ich ciekawe kolory, dyskretny przycisk, dobra jakość materiałów oraz staranność wykonania świadczą o wyjątkowości tych produktów. Sekretem serii jest okrągła forma łączników i gniazdek, która pozwala na połączenie różnych stylów i upodobań, od tradycyjnych przyzwyczajeń do awangardowych rozwiązań. Funkcjonalność łączników i gniazd powstała z myślą o ułatwieniu codziennych codzienności. Ciekawym rozwiązaniem są nietuzinkowe akcesoria m.in.: radio FM, gniazdo USB z ramką montażową wygodną do położenia telefonu podczas ładowania czy ramka z klipsem. Zaletą serii Odace jest również prosta instalacja.

Do gniazd i łączników dobiera się ramki w różnych kolorach - białym, antracytowym, szarym, a nawet niebieskim, zielonym czy purpurowym. Dzięki temu można dostosować je do wnętrza we własnym domu, mieszkaniu albo w biurze. Specjalny system zatrzaskowy, jaki uwzględniono w ramkach, ułatwi zamocowanie ich na nierównej ścianie. Kolekcja ramek Odace dzieli się na: Odace Styl, Odace Touch oraz Odace You, które odpowiadają różnym potrzebom wizualnym użytkowników.

Dowiedz się więcej o serii Schneider Odace

Schneider Electric Odace

Schneider Electric Odace

Dane techniczne

Kod producenta: S52D089
EAN: 3606480545207
Seria: Odace
Kolor: Biały
Gwarancja: 18 miesięcy
Typ montażu: Podtynkowy
Stopień ochrony IP-20
Materiał: Tworzywo sztuczne
Napięcie znamionowe: 250 V
Prąd znamionowy 16 A
Rodzaj podłączenia: Zaciski śrubowe
Przesłony torów prądowych Tak
Uziemienie: Tak
Ramka w zestawie: Tak

Opinie

Do pobrania