Dostawa pojutrze (07.06.2023)

Zamów w ciągu:
Cena brutto
28,61zł

W koszyku
 • Czas realizacji: 24 h dla wybranych sztuk: 1
 • Magazyn Ilość Czas wysyłki
  Magazyn własny 1064 szt. 24 h

 • Koszt dostawy: od 12,90zł
 • Zwrot: 30 dni

Podstawowe parametry:
 • Seria: B.Kwadrat
 • Kolor: Alu mat
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Typ montażu: Podtynkowy
 • Stopień ochrony IP-20
 • Prąd znamionowy 16 A
Opis i dane techniczne
Dostępne kolory:
  • Gniazdo pojedyncze z uziemieniem i przesłonami (samozaciski) Antracyt mat Berker B.Kwadrat Antracyt mat
  • Gniazdo pojedyncze z uziemieniem i przesłonami (samozaciski) Alu mat Berker B.Kwadrat Alu mat

Opis

Gniazdo pojedyncze z uziemieniem i przesłonami (szybkozłącza) w kolorze Alu mat, z serii B.Kwadrat, producenta Berker by Hager.

Standardowe gniazdo elektryczne z bolcem uziemiającym wyposażone w przesłony torów prądowych. Do kompletu wymagana ramka. Można stosować do systemów ramkowych wielokrotnych.

Przesłony torów prądowych to zaślepki, które uniemożliwiają włożenie do gniazdka innych przedmiotów niż wtyczka. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne gdy chcemy uniemożliwić dostęp do gniazdka np. dzieciom.

Mechanizmy gniazd Berker by Hager wyróżniają się funkcjonalnością oraz prostotą obsługi i montażu. Gniazda umożliwiają łatwy dostęp do zacisków, które są z jednej strony. Profilowane zaciski ułatwiają podłączenie.

Podłączenie przewodów przy pomocy szybkozłączy. Wygodny i łatwy montaż, bez użycia śrubokręta - jeden szybki klik i gotowe. Samozaciski gwarantują stałą, niezależnie od czasu, siłę docisku elementów przewodzących. Znacznie skracają montaż i demontaż gniazda w przypadku modernizacji instalacji elektrycznej.

Montaż gniazda do puszki za pomocą pazurków rozporowych lub wkrętów.

Produkty wchodzące w skład zestawu dostarczane są oddzielnie.

Zestaw

W skład zestawu wchodzą następujące produkty:

O serii

Osprzęt elektroinstalacyjny Berker B.Kwadrat budzi duże zainteresowanie zarówno wśród wielbicieli klasyki, jak i miłośników bardziej nowoczesnych rozwiązań. Co stoi za jego popularnością? Przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjne wzornictwo. Seria otrzymała nagrodę "Design Award Winner 2000" oraz "Good Design". Produkt występuje w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu bez trudu można dostosować jego barwę do pozostałych elementów wystroju i stworzyć spójną aranżację salonu, sypialni, domowego gabinetu lub innego pomieszczenia.

Prezentowane akcesoria znajdują bardzo szerokie zastosowanie - doskonale sprawdzają się nie tylko przy urządzaniu przestrzeni mieszkalnych, lecz także biurowych. Elementy instalacji elektrycznej z kolekcji Berker B.Kwadrat zostały wytworzone z materiałów najwyższej jakości, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Będą więc doskonale spełniać swoje zadania przez lata, przynosząc użytkownikom spore oszczędności.

Dowiedz się więcej o serii Berker B.Kwadrat

Berker B.Kwadrat Aranżacja

Dane techniczne

Kod producenta: 396874+3965768994
Seria: B.Kwadrat
Kolor: Alu mat
Gwarancja: 24 miesiące
Typ montażu: Podtynkowy
Stopień ochrony IP-20
Materiał: Tworzywo sztuczne
Napięcie znamionowe: 250 V
Prąd znamionowy 16 A
Rodzaj podłączenia: Szybkozłącza
Przesłony torów prądowych Tak
Uziemienie: Tak
Ramka w zestawie: Nie

Opinie