Kontakt-Simon Baner

Kontakt-simon

Strefa marki

Kontakt Simon to najpopularniejszy w Polsce producent osprzętu elektrycznego posiadający w ofercie gniazda elektryczne, wyłączniki i puszki podłogowe.

Dzięki wysokiej jakości i przystępnej cenie produkty tej marki możemy spotkać w wielu domach, a większość z nich produkowana jest od kilkudziesięciu lat w Polsce. Bogata oferta kolorystyczna i szlachetne materiały w takich seriach jak Simon 54 Premium czy Simon 82 Detail sprawiają, że z łatwością dopasujemy osprzęt elektryczny do dowolnego wnętrza.

Zobacz ofertę

Przeglądaj produkty według serii

Seria Simon 54 Premium Simon 54 Premium
Zobacz teraz
Seria Simon 54 Nature Simon 54 Nature
Zobacz teraz
Seria Simon 54 Touch Simon 54 Touch
Zobacz teraz
Seria Simon 55 Simon 55
Zobacz teraz
Seria Simon 82 Detail Simon 82 Detail
Zobacz teraz
Seria Simon Basic Simon Basic
Zobacz teraz
Seria Simon 10 Simon 10
Zobacz teraz
Seria Simon Akord Simon Akord
Zobacz teraz

Przeglądaj produkty według kategorii

Włączniki Simon 54 Premium Łączniki
Zobacz teraz
Gniazda elektryczne Simon 54 Premium Gniazda elektryczne
Zobacz teraz
Ramki Simon 54 Premium Ramki
Zobacz teraz
Ściemniacze Simon 54 Premium Ściemniacze
Zobacz teraz
Radia i głośniki Simon 54 Premium Radia i głośniki
Zobacz teraz
Regulatory temperatury Simon 54 Premium Regulatory temperatury
Zobacz teraz
Oświetlenie schodowe Simon 54 Premium Oświetlenie schodowe
Zobacz teraz
Ładowarki USB Simon 54 Premium Ładowarki USB
Zobacz teraz
Gniazda komputerowe Simon 54 Premium Gniazda komputerowe
Zobacz teraz
Gniazda antenowe Simon 54 Premium Gniazda antenowe
Zobacz teraz

Konfigurator

Konfigurator gniazdek i wyłączników Kontakt Simon
Skompletuj gniazdka i wyłączniki do swojego mieszkania
Przejdź do konfiguratora

BESTSELLERY producenta Kontakt Simon

Aranżacje

Simon 54 Premium łącznik
Simon 54 PREMIUM

Simon 54 Premium to nowoczesna linia osprzętu elektroinstalacyjnego oparta o nowe, niezawodne i przyjazne w montażu mechanizmy, wyróżniająca się szlachetną formą oraz bogatą kolorystyką. Paleta kolorów ramek i klawiszy została dobrana tak, by pasowały do siebie w każdym z 66 zestawień kolorystycznych

Zobacz teraz
Simon 10 łącznik
Simon 10

Simon 10 to ekonomiczna seria modułowa dla inwestycji, na których zróżnicowana kolorystyka nie jest wymagana. Dwa podstawowe kolory: biały i kremowy oraz pełen przekrój asortymentu łączników i gniazd pozwolą na kompleksowe wyposażenie każdego mieszkania lub biura.

Zobacz teraz
Simon 54 Nature łącznik
Simon 55

Simon 55 to połączenie nowoczesnej technologii i ponadczasowej formy, stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb każdego wnętrza. Uzupełnieniem serii jest szereg funkcjonalnych rozwiązań, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie w domu.

Zobacz teraz
Simon 82 Detail łącznik
Simon 82 DETAIL

Najbardziej charakterystycznym elementem tej serii jest unikalny kształt podstawy, który sprawia, że produkt „wychodzi ze ściany” w otaczającą go przestrzeń. To kolorowy detal wykonany z metalu lub drewna, który sprawia, że ta seria różni się od innych.

Zobacz teraz

Kontakt Simon - polski lider

Kontakt Simon to jedna z tych firm, które mogą poszczycić się najdłuższą obecnością na polskim rynku. Tradycje firmy sięgają początków XX wieku. Wieloletnia obecność to zaszczyt i zobowiązanie, które firma wypełnia z porażającą skutecznością. W jej ofercie znajdziemy osprzęt elektryczny, gniazda i wyłączniki oraz kontakty wykonane w najlepszej technologii i nowoczesnym designie. Równie bogata jest oferta naszego sklepu, która odpowiada na potrzeby wszystkich. Dostosowana jest do klientów indywidualnych wykańczających i remontujących własne mieszkania i domy, ale też deweloperów czy firm zarządzających biurowcami i hotelami.

Osprzęt elektroinstalacyjny

Osprzęt elektryczny to ważny element wyposażenia domu. Musi łączyć w sobie nie tylko funkcjonalność, ale też nadążać za trendami wnętrzarskimi i zgrać się z planowaną aranżacją. Kontakt Simon ma w ofercie wszystkie elementy łączące i dające możliwość obsługi instalacji elektrycznej, a zarazem stawia na wysoką estetykę. To istotne, bo dobierając osprzęt Simon, warto skupić się na tym, by był on jednorodny i spójny. W większości przypadków osprzęt funkcjonuje jako system ramkowy, symetryczny. Pozwala to na montaż urządzeń w pozycji pionowej i poziomej.

Ramki i włączniki

Podstawa to łącznik i dobrana do niego ramka. Włączniki Simon występują w kilkunastu seriach i dają praktycznie nieograniczone możliwości, bo przeznaczone są do konkretnych pomieszczeń czy celów jak choćby oprawy schodowe. Ekonomiczny wybór, jeśli najważniejsza jest funkcjonalność to Simon 10. Najprostsza seria dostępna w naszej ofercie, dedykowana pomieszczeniom biurowym to Simon Classic, w bieli i aluminium, lub monoblokowy Simon Akord. Nieco większe możliwości aranżacyjne daje Simon Basic. W tym przypadku możemy dobrać odrębny kolor klawisza i ramki. W łazienkach, garażach czy altanach dobrze zastosować Simon Aquarius, ze względu na wysoką ochronę przed wilgocią. Salony i pokoje reprezentacyjne wymagają już innej oprawy. Stworzono do tego serię Simon 82. Daje ona praktycznie nieograniczone możliwości dekoracyjne. Jeśli zdecydujemy się na Simon 82 Detail, zyskamy unikalny kształt podstawy, dający wrażenie wychodzenia poza przestrzeń. Wersja ekskluzywna Simon 82 Nature wykonana jest z drewna, stopów metali i szkła. Szlachetne materiały gwarantują, że kontakty Simon idealnie połączą się z pozostałymi elementami wystroju wnętrza. Ilość oferowanych ramek daje niesamowite możliwości aranżacyjne, Simon 54 Premium to aż 66 zestawień kolorystycznych. Kontakt Simon sklep to oferta praktycznie dla wszystkich i odpowiadająca na każdą, najbardziej wymyślną potrzebę. Idealnym przykładem jest Simon 54 Nature, innowacyjna kolekcja ramek, oferująca nawet ramki betonowe. Dodatkowym atutem jest fakt, że Kontakt Simon 54 to także niebieskie podświetlenie LED.

Gniazdka elektryczne

Asortyment Kontakt Simon dostępny w naszym sklepie to także gniazdka elektryczne, gniazda komputerowe oraz gniazda antenowe. Dają one możliwość łatwej organizacji osprzętu, przy pomocy ramki wielokrotnej. Gniazdka Simon, niezależnie od typu można zestawić w jednym punkcie elektryczno-logicznym. W naszym sklepie, można je kupić w wielu wariantach (pojedyncze, podwójne, potrójne) z uziemieniem lub bez dobierając je do potrzeb użytkownika. Podobnie, jak w przypadku włączników ilość kolorów i design staje się praktycznie nieograniczony, dzięki bogatej ofercie kolorystycznej i możliwości dowolnej konfiguracji z ramką. W pomieszczeniach ogólnie dostępnych warto zabezpieczyć je dodatkową pokrywą, zamykaną na klucz unikając w ten sposób dostępu osób niepożądanych. Równie łatwo, także w dobranej kolorystycznie ramce można zamontować kupione w naszym sklepie radio czy głośnik tworząc dodatkową oprawę muzyczną w pokoju. Simon sklep to bogaty asortyment dodatków. Szczególnie polecamy ściemniacze do LED, służące do regulacji natężenia i barwy światła w naszym domu.

Cały asortyment można poznać przeglądając katalog Kontakt Simon, podobnie jak cennik Kontakt Simon. Oferta jest bogata, a zarazem korzystna cenowo, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć elementy odpowiadające swoim potrzebom.