Ramki Simon 82 Nature to unikalna, inspirowana naturą seria ramek wykonanych ze szkła, drewna, metalu i kamienia. Niestandardowy kształt i szlachetne materiały gwarantują idealne połączenie wyeksponowanych elementów osprzętu z wystrojem wnętrza.

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Materiał
Wyczyść filtr
Krotność
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
  • Materiał
  • Krotność
Wyczyść Zastosuj

Ramki Simon 82 Nature – dbałość o szczegóły 

Przy aranżacji wnętrz należy zwrócić uwagę na szczegóły, w tym na włączniki i ich dopasowanie do stylu pomieszczenia. Ramki Simon 82 Nature, element osprzętu elektroinstalacyjnego wysokiej klasy, gwarantują unikalny, przykuwający uwagę design. Akcesoria są dostępne w kilku wariantach, które różnią się materiałem oraz wykończeniem. Asortyment z tej serii jest inspirowany naturą i można go nabyć w ciekawej kolorystyce, od bieli, przez m.in. mandarynkę, morski, srebro, grafit, po czerń.

Tym, co bez wątpienia charakteryzuje ramki Simon 82 Nature, jest oryginalny kształt podstawy obramowania. Przedmiot sprawia wrażenie, jakby „odchodził od ściany” w otaczającą go przestrzeń. Elementy osprzętu z tej serii można sprawnie skompletować, kupując mechanizm włącznika, klawisza oraz samą ramkę. Za ich wyborem przemawia z pewnością to, że można je samodzielnie zamontować tak w pionie, jak w poziomie. Możesz także zastosować ramki Simon 82 Detail.

Ramki Simon 82 Nature – dostępne rodzaje materiałów

Dzięki różnym tworzywom z łatwością można dopasować obramowanie z serii Simon 82 Nature do wystroju wnętrza. Klasyczne ramki drewniane są idealnym dopełnieniem tradycyjnej aranżacji – ten materiał wybiorą osoby, w których domu czy biurze znajdują się już drewniane akcenty. Natomiast wytrzymałe jedno-, dwu-, trzy- bądź czterokrotne ramki metalowe stanowią stonowaną i nowoczesną alternatywę dla plastikowych obramowań.

Zastosowanie szkła przy produkcji obramowań do kontaktów czy włączników firmy Kontakt-Simon sprawia, że prezentują się one bardzo elegancko. Lśniące, a także odporne na zarysowania ramki szklane sprawdzają się zarówno we współczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Niezwykle trwałe ramki z kamienia świetnie wyglądają w klasycznych pomieszczeniach, w których jednym z elementów wystroju jest właśnie to tworzywo – dodające surowości, elegancji, a także bezpośrednio nawiązujące do natury.