Funkcjonalność zamknięta w klasycznej formie, to element wyróżniający rozwiązania Simon Basic. W ramach serii do wyboru są dwie linie ramek - klasyczna Simon Basic Standard i nieco bardziej wyrazista Simon Basic Neos. Bogaty wybór kolorów pozwala na dostosowanie wyglądu osprzętu do stylu całego wnętrza.

Dowiedz się więcej o serii Simon Basic

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Simon Basic – funkcjonalność i klasyczny wygląd

Seria Simon Basic to klasyczny wygląd połączony z prostotą i funkcjonalnością. Użytkownicy doceniają tę serię osprzętu elektrycznego za wysoką funkcjonalność połączoną z niską ceną oraz szerokim wyborem elementów. Stworzenie funkcjonalnej a przy tym spójnej aranżacji z Simon Basic jest niezwykle proste.

Seria Simon Basic – minimalizm połączony z elegancją

Poznając serię osprzętu elektrycznego Simon Basic, w pierwszej kolejności zwrócisz uwagę na jego formę – minimalizm połączony z elegancją, a wszystko to w klasycznej formie, pasującej do każdego wnętrza, każdej aranżacji. Jedynym elementem urozmaicającym serię osprzętu jest szeroki wybór kolorystyczny wyłączników. Wybierając odpowiedni kolor, w prosty i łatwy sposób będziesz mógł podkreślić charakter miejsca, urozmaicić dekorację ściany, a przy tym zachowasz ich 100% praktyczność. Rozwiązania Simon Basic oferowane przez nasz sklep wybierane są przez osoby uwielbiające interesujące i praktyczne rozwiązania. Warto dodać, że kolekcja Basic Simon stawia na wysokiej jakości materiały, gwarantujące jej wieloletnią trwałość i wygodę użytkowania. 

Szeroki wybór wariantów

Kolekcja akcesoriów elektrycznych Simon Basic jest niezwykle uniwersalna. Możesz wkomponować ją w dowolną przestrzeń, zachowując dowolność kompozycji wyłączników. Dobierając odpowiednie elementy, możesz stworzyć pięknie wyglądającą całość. Dzięki serii Simon Basic możesz stworzyć gniazdka z ładowarką USB czy też termoregulatorem. Dostępne są również gniazda HDMI, gniazda głośnikowe oraz łączniki trójklawiszowe. Stworzenie idealnej i funkcjonalnej oprawy nie jest trudne –mając do dyspozycji nawet 5-krotne ramki, w jednym miejscu możesz mieć wszystko to, co niezbędne!