Ospel Sonata Touch to seria włączników dotykowych, których wyjątkowy design i funkcjonalność sprawdzą się zwłaszcza w nowoczesnych aranżacjach. Sonata Touch kompatybilna jest z serią Ospel Sonata, co pozwala zachować spójność wyglądu całości osprzętu w pomieszczeniu. Uniwersalna kolorystyka białych i czarnych paneli dotykowych, wpisze się w wystrój niejednego wnętrza.

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Włączniki dotykowe Sonata Touch

Elegancja i funkcjonalność. To cechy kluczowe włączników dotykowych Sonata Touch. Dzięki prostym kształtom oraz bardzo ładnemu wzornictwu idealnie wpasują się w obraz każdego domu. Sonata Touch to nowa seria produktowa, zawierająca w sobie bardzo proste, ale zarazem nowoczesne łączniki dotykowe do sterowania oświetleniem. Materiały, z których zostały one wykonane pozwolą Ci dopasować je idealnie niemal w każdym wystroju wnętrza.

Dodatkowo producent zastosował bardzo subtelne, ale jednocześnie widoczne dwubarwne podświetlenie, dzięki któremu z łatwością odnajdziesz włącznik i będziesz mógł skorzystać z niego nawet w środku nocy. Prestiżowy charakter tym łącznikom dodają również bardzo eleganckie ramki do wyboru, przez co każdy znajdzie coś pasującego do charakteru jego, a także wnętrza, w którym się porusza. 

Możliwości montażu włączników dotykowych Sonata Touch 

Łączniki dotykowe Sonata Touch zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać wszystkie standardy. Dzięki temu nie ma żadnego problemu z ich montażem zarówno w nowoczesnych instalacjach elektrycznych, jak i w tych tradycyjnych – dwuprzewodowych. Zasilanie modułów odbywa się poprzez włączony do obwodu odbiornik, co pozwala na zamianę tradycyjnych łączników na te dotykowe z serii Touch. Dzięki zastosowanemu dwustrefowemu podświetleniu LED pobór energii będzie stał na bardzo niskim poziomie.

Zaletą panelu dotykowego w Sonata Touch jest także możliwość jego dowolnego programowania, dzięki czemu nie ma kłopotu ze stosowaniem tych włączników jako łączniki schodowe, co jeszcze bardziej podkreśla ich uniwersalność i prostotę. Bardzo ważnym elementem całego zestawu Sonata Touch jest możliwość jego zamontowania w puszkach podtynkowych, bez konieczności posiadania elementów montażowych. Dla osób, które już je mają, instalacja włączników dotykowych będzie banalnie prosta.