Simon 82 to nowoczesna seria gniazd i wyłączników z bogatą kolorystyką ramek. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą!

Produkty z serii Simon 82 charakteryzuje wysoka jakość wykonania i szlachetne materiały. W serii Simon 82 znajdziesz pełną gamę gniazd i wyłączników, a także ładowarki USB, radio FM, moduł Bluetooth, czujnik zalania czy czujnik dymu. 

kontakt-simon simon 82 włącznik

Simon 82

Produkty z serii Simon 82 kompletuje się poprzez zakup mechanizmu, klawisza i ramki. Klawisze i pokrywy dostępne są w 4 kolorach: białym, beżowym, aluminiowym i grafitowym. Do produktów możesz dobrać ramki z jednej z dwóch serii: Simon 82 Detail lub Simon 82 Nature.

Czytaj też: Gniazdka w stanie deweloperskim - dlaczego warto wymienić

Simon 82 Detail

Seria Simon 82 Detail to seria ramek charakteryzująca się kształtem podstawy, która sprawia, że produkt “wychodzi ze ściany”. Ramki dostępne są w kilkudziesięciu wariantach kolorystycznych różniących się kolorem i materiałem wykończenia. Znajdziesz m.in. ramki z podstawą metalową, drewnianą, a także ramki kolorowe ramki ze wzorami gwiazdek i kropek, które świetnie sprawdzą się w pokojach dziecięcych.

kontakt-simon simon 82 gniazdo włącznik

Simon 82 Nature

Simon 82 Nature to ramki inspirowane naturą, wykonane ze szlachetnych naturalnych materiałów: szkła, metalu, drewna i kamienia. 16 dostępnych kolorów pozwoli na dopasowanie gniazd i wyłączników do każdego wnętrza.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.