Nowość! Klasyka w nowoczesnej odsłonie. Rozwiązania z serii Ospel Sonata kupisz teraz w kolorze Biały Mat. 

Wszyscy zainteresowani osprzętem z serii Ospel Sonata, od teraz mogą wybrać również gniazda i włączniki w kolorze biały mat. Szeroka gama kolorystyczna serii została uzupełniona o coraz bardziej popularny kolor, oferując jeszcze większe możliwości aranżacyjne. Jakie rozwiązania dostępne są w białym, matowym kolorze?

Biały włącznik Ospel Sonata w szronionej ramceOstatnio na naszym blogu: Ładowarki USB - osprzęt na miarę współczesnych wymagań

Niesłabnąca popularność białego osprzętu elektrycznego

Biały kolor gniazd i włączników od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Dawniej był to jedyny, dostępny wariant kolorystyczny na rynku, sprzedawany głównie w połysku. Obecnie mimo znacznie szerszej oferty kolorów i materiałów, wiele osób pozostaje wiernych klasycznym wyborom.

Inaczej niż w latach poprzednich, współcześnie w aranżacjach wnętrz znaczącą rolę odgrywają matowe wykończenia. Podążając za nowymi trendami, firma Ospel wprowadziła do jednej ze swoich najbardziej zaawansowanych technologicznie serii, osprzęt w kolorze białego matu, stawiając na uniwersalność, delikatność i subtelność w pomieszczeniach.

Osprzęt na miarę współczesnych wymagań

Asortyment gniazd i włączników z serii Ospel Sonata znany jest już na rynku od dłuższego czasu. Uniwersalne, minimalistyczne kształty w połączeniu z szeroką ofertą mechanizmów sprawiają, że jest to jedna z najczęściej wybieranych serii tego producenta.

W ramach Ospel Sonata dostępne są rozwiązania dopasowane zarówno do pomieszczeń prywatnych, jak i komercyjnych, czy publicznych. Oprócz tradycyjnych gniazd i włączników, w ofercie znaleźć można również gniazda antenowe, telefoniczne, internetowe, multimedialne i wiele innych. Na szczególną uwagę zasługują ramki, które wyróżnia nie tylko duża różnorodność kolorystyczna, ale również materiał wykonania. Miłośnicy oryginalnych rozwiązań mogą liczyć zarówno na ramki wykonane z tworzywa sztucznego, jak również z drewna, metalu, szkła, czy kamienia.

Biały, matowy włącznik Ospel Sonata w szklanej, czarnej ramce.Biały, matowy włącznik Ospel Sonata w szklanej, czarnej ramce.

Czytaj też: Porównanie serii osprzętu elektrycznego

Ospel Sonata – rozwiązania w kolorze biały mat

Biały matowy kolor mechanizmów z serii Ospel Sonata to uniwersalna propozycja, wpisująca się we współczesne trendy aranżacyjne. Kolor dostępny jest w niemalże wszystkich dostępnych rozwiązaniach z tej serii. Zainteresowani mogą liczyć między innymi na białe, matowe włączniki i włączniki z podświetleniem, gniazda elektryczne, gniazda internetowe, ładowarki USB, a nawet regulatory temperatury.

Wszyscy, którzy cenią sobie spójność kolorystyczną pomiędzy ramką, a mechanizmem mają do wyboru białe, matowe ramki z tworzywa sztucznego oraz ramki ze szronionego szkła. Pozostali mogą zdecydować się na bardziej wyraziste połączenia białych mechanizmów z innymi kolorami ramek.

Bez względu na decyzję, szeroki asortyment rozwiązań z serii Ospel Sonata pozwoli zachować spójność wyglądu całego osprzętu w pomieszczeniu.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.