Seria Berker W.1 to niezwykle wytrzymałe, dobrze skonstruowane i łatwe w montażu gniazda i włączniki o stopniu ochrony IP55 przeznaczone do zastosowania zarówno mieszkalnego jak i przemysłowego. Świetnie sprawdzą się na zewnętrznej elewacji budynku i w ogrodzie oraz w pomieszczeniach gospodarczych. Produkty można kompletować kupując gotowe zestawy podtynkowe i natynkowe lub osobno ramkę podtynkową/puszkę natynkową i mechanizm.

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

W tej kategorii produktów Klienci mogą liczyć na osprzęt znanej na rynku marki Berker by Hager o wysokim stopniu ochrony IP55. Seria W.1 to nowoczesne wzornictwo i dwa podstawowe, uniwersalne kolory: biały oraz szary.

Berker W.1 – osprzęt na zewnątrz i do wnętrz

Osprzęt elektryczny Berker W.1 to popularne rozwiązanie łączące w sobie funkcjonalność i nowoczesny design, idealne do zastosowania zarówno na zewnątrz pomieszczeń, jak i wewnątrz budynków. Charakteryzuje się wysokim stopniem szczelności, co czyni go doskonałym wyborem w miejscach narażonych na działanie wilgoci czy pyłu, takich jak domowe pralnie, garaże czy warsztaty.

W skład serii Berker W.1 wchodzi szeroka gama uniwersalnego osprzętu elektrycznego. Włączniki i przyciski oraz gniazda elektryczne uzupełniają gniazda internetowe przeznaczone do przyłączania sprzętu komputerowego, a także gniazda antenowe umożliwiające transmisję sygnału telewizyjnego i radiowego. Uporządkowanie przewodów i kabli przeznaczonych do sprzętu audio-wideo umożliwiają gniazda głośnikowe, które pozwalają na ukrycie oprzewodowania głośników pod tynkiem.

Berker W.1 do montażu natynkowego i podtynkowego

Osprzęt Berker W.1 został zaprojektowany do instalacji w puszkach natynkowych pojedynczych, podwójnych poziomych i pionowych oraz potrójnych poziomych. Puszki można uzupełnić o podświetlane ramki natynkowe (kolor oświetlenia biały). Warto podkreślić, że proponowana przez znaną i cenioną markę seria W.1 jest uniwersalna, ponieważ wszystkie mechanizmy można zamontować także w puszkach podtynkowych. Wymagane są wówczas ramki podtynkowe, dostępne w naszym sklepie jako pojedyncze, podwójne pionowe, podwójne poziome oraz potrójne poziome.

Berker W.1 to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają niezawodnego osprzętu elektrycznego, który poradzi sobie w trudnych warunkach, jednocześnie zachowując estetyczny wygląd i funkcjonalność. Warto podkreślić, że marka dba nie tylko o wygodę użytkowania, ale także o szybkość montażu – wewnątrz mechanizmów zastosowano szybkozłącza, które ułatwiają i przyspieszają prace instalacyjne.