Berker B.3/B.7 to osprzęt premium, o którego wyglądzie decydują przede wszystkim ramki. Berker B.3, to ramki wykonane z materiałów szlachetnych, które charakteryzują się dużą różnorodnością kolorystyczną. Z kolei linia Berker B.7, dzięki delikatnej teksturze i stonowanej kolorystyce, stanowić będzie idealne uzupełnienie zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Mechanizmy z serii Berker B.3/B.7 oparte są na systemie one.platform, co zapewnia szereg dodatkowych możliwości aranżacyjnych.

Dowiedz się więcej o serii Berker B.3/B.7

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Wszyscy zainteresowani osprzętem marki Berker by Hager, w tej kategorii produktów mogą nabyć niezbędne elementy serii B.3 i B.7. Obie serie są kompatybilne z mechanizmami one.platform, co oznacza, że po umieszczeniu modułów w puszkach elektrycznych, istnieje swoboda wyboru spośród klawiszy, pokryw i ramek w ramach rozwiązań one.platform. Należy jednak pamiętać by klawisze/pokrywy i ramki do siebie pasowały kształtem. Dotyczy to zarówno początkowego montażu, jak okresu eksploatacji, jeśli Klient zechce zmienić wygląd osprzętu.

Mechanizmy oraz ramki z serii Berker B.3 i B.7

Serie Berker B.3 i B.7 to przykłady modułowego osprzętu elektrycznego, składającego się z trzech oddzielnych części: mechanizmu, klawisza lub pokrywy oraz ramki B.3 lub B.7. Warto podkreślić wszechstronność ramek charakterystyczną dla serii one.platform. Elastyczność w wyborze pozwala na swobodne łączenie klawiszy i pokryw z serii B.3 z ramkami B.7 i odwrotnie.

Należy zaznaczyć, że część mechanizmów jest w standardzie wyposażona w pokrywy – w tych przypadkach kompletny zestaw obejmuje dwie części: moduł oraz ramkę. Na jakie rozwiązania można liczyć decydując się na serię B.3 lub B.7? Marka Berker oferuje sporą różnorodność mechanizmów. Poza często spotykanymi u innych producentów, takimi jak ściemniacze, czujniki ruchu, gniazda internetowe, gniazda multimedialne czy ładowarki USB, użytkownicy mogą skorzystać także z ciekawych rozwiązań obejmujących np. radia i głośniki.

Osprzęt premium Berker B.3 i B.7 – materiały i kolorystyka

Równie godna uwagi co różnorodność mechanizmów, jest szeroka gama materiałów i kolorów ramek Berker B.3 i B.7. To nie tylko tworzywo sztuczne, ale także aluminium, stal nierdzewna i szkło. Dodatkowym atutem jest dostępność wielu nietuzinkowych barw, takich jak choćby czerwone i brązowe aluminium. Oczywiście nie brakuje również bardziej klasycznych rozwiązań: bieli, czerni lub odcieni szarości.

Dla odmiany, klawisze i pokrywy z serii Berker B.3/B.7 dostępne są wyłącznie w jednym z trzech podstawowych kolorów: biały mat, antracyt mat i alu mat.