Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Produkty marki Schneider Electric, w tym seria Sedna są dobrze znane profesjonalistom z branży elektrycznej. Teraz możesz poznać ich możliwości, które docenisz przede wszystkim ze względu na gustowny, nienachalny design oraz atrakcyjne ceny. Schneider Electric Sedna to kategoria produktów z wyższej półki, które dostępne są w bogatej gamie kolorów i rodzajów. Z powodzeniem mogą być montowane w obiektach mieszkalnych czy użytkowych — w pomieszczeniach, na klatkach schodowych, pokojach hotelowych i korytarzach.

Charakterystyka serii Sedna Schneider

Seria Sedna wyróżnia się przede wszystkim nowoczesnym, minimalistycznym designem. Ramki są eleganckie, a profile płaskie, dzięki czemu nie stają się głównym elementem wykończeniowym przykuwającym wzrok we wnętrzach. Produkty Sedna Schneider dostępne są w wielu odcieniach, w tym bieli, czerni, pastelach, szarościach. Nie brak również oryginalnych i wyrazistych wyrobów wzorzystych, w odcieniach czerwieni. To sprawia, że z powodzeniem możesz dopasować je do kolorów ścian, aby harmonizowały z ich stylem oraz odcieniem.

Seria Sedna w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz produkty z serii Schneider Sedna w wielu różnych wariantach do wyboru. Proponujemy gniazda pojedyncze z uziemieniem, które w optymalny sposób chronią przed zwarciami i awariami elektronicznymi. Asortyment obejmuje również inne wersje produktów Sedna marki Schneider Electric w tym:

  • łączniki jednobiegunowe, 
  • gniazda podwójne typu monoblok, 
  • gniazda bryzgoszczelne, 
  • ładowarki, 
  • gniazda antenowe 

i wiele innych. Są one przeznaczone do użytku domowego oraz hotelowego czy biurowego. Wszędzie tam, gdzie liczą się detale, a ich jakość wpływa na funkcjonalność i wygląd wnętrza sprawdzą się wyroby z serii Sedna. Gwarantują komfort oraz zdecydowanie podnoszą poziom bezpieczeństwa.