Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Stopień ochrony
Wyczyść filtr
Uziemienie
Wyczyść filtr
Przesłony torów prądowych
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
  • Stopień ochrony
  • Uziemienie
  • Przesłony torów prądowych
Wyczyść Zastosuj

Simon 82 Detail — detale przede wszystkim

Seria Simon 82 Detail od polskiego producenta Kontakt Simon wyróżnia się znacznie na tle konkurencji. Złożoność i dbałość o szczegóły pozwala producentowi wytwarzać urządzenia, które wyglądają stylowo nie tylko w nowoczesnym domu czy mieszkaniu, ale także w biurach i wszelkiego rodzaju przestrzeniach użytkowych. W skład linii Simon 82 Detail wchodzi wiele produktów, jednak jednymi z najważniejszych są z pewnością gniazda elektryczne, które wyróżniają się nie tylko wyglądem, ale i niezawodnością.

Gniazda elektryczne z serii Simon 82 Detail

W skład tej serii wchodzi wiele różnych rodzajów tego typu urządzeń. Gniazdo pojedyncze czy gniazdo podwójne sprawdzają się we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach. Każde z nich ma wbudowane uziemienie, które zapobiega nadmiernemu wzrostowi napięcia. Dzięki temu gniazdka umożliwiają bezpieczne korzystanie z urządzeń nawet o bardzo dużej mocy. Można je zatem zainstalować nie tylko w domu, ale również różnego rodzaju warsztatach, w których używa się na co dzień wielu wymagających sprzętów.

Gniazdo hermetyczne — bezpieczeństwo korzystania

Producent zadbał także o produkt, który jest gwarancją jeszcze większego komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Chodzi o gniazdo hermetyczne IP44, które ma dodatkową klapkę zabezpieczającą. To sprawia, że urządzenie nadaje się do szkół i pokoi dziecięcych, ponieważ chroni przed kontaktem najmłodszych. Podobną funkcję pełni również przesłona torów prądowych, dzięki której nie jest możliwe włożenie do gniazda żadnych przedmiotów niebędących wtyczką elektryczną.

Co więcej, takie gniazdo jest idealnym wyborem w łazienkach, pralniach i innych pomieszczeniach, w których normalnie groziłoby mu zalanie lub zawilgocenie. Klapka stanowi proste rozwiązanie dla tego typu problemów. Omawiane gniazda wymagają użycia ramek, które producent udostępnia w różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu z łatwością można dopasować ich wygląd do wystroju wnętrz.