Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Stopień ochrony
Wyczyść filtr
Uziemienie
Wyczyść filtr
Przesłony torów prądowych
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
  • Stopień ochrony
  • Uziemienie
  • Przesłony torów prądowych
Wyczyść Zastosuj

Osprzęt elektryczny to istotna część domu. Dlatego w tym aspekcie nie powinniśmy szukać oszczędności, warto wybrać sprzęt, który będzie bezpieczny w użytkowaniu dla domowników. Gniazda elektryczne Berker by Hager z serii Q.1/Q.3/Q.7 to produkty godne uwagi — wysoka jakość produktów i doskonała funkcjonalność.

Innowacyjna seria gniazd pojedynczych cechująca się wysokimi parametrami — uziemienie, opcjonalne podświetlenie LED, przesłony styków. Tym właśnie są gniazdka elektryczne Berker Q.1/Q.3/Q.7.

Berker Q.1

Nowoczesna linia Berker Q.1 sprawdzi się w każdych warunkach, dlatego zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Producent idealnie połączył praktyczne zastosowanie produktu z nietuzinkowym designem przyjemnym dla oka. W skład serii wchodzą solidnie wykonane gniazda, cechujące się aksamitną, delikatną, przyjemną w dotyku powierzchnią.

Berker Q.3

Tradycyjny kształt ramki i gładki materiał — proste, ale atrakcyjne. Gniazdo pojedyncze z serii Berker Q.3 idealnie komponują się w nowoczesne i klasyczne pomieszczenia. Dostępne w trzech kolorach: białym, aluminium i antracytowym (podobnie jak Berker Q.1).

Berker Q.7

Funkcjonalna seria, która charakteryzuje się podobnymi parametrami jak Berker Q.1, Q.3 - wzbogacona o nowe warianty ramek: łupek, beton, aluminium, białe i czarne szkło. Dedykowana do każdego typu pomieszczeń.

Hermetyczne gniazda Berker IP44

Bryzgoszczelne gniazdka podtynkowe. Idealne do bardziej wymagających pomieszczeń, które są narażone na działanie wody, wilgoci lub innych niekorzystnych czynników — łazienki, garaże, pralnie.