Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

W tej kategorii produktów Ospel Sonata, Klienci mogą zaopatrzyć się w regulator temperatury z czujnikiem napowietrznym lub podłogowym, w zależności od potrzeb i preferencji.

Regulatory temperatury z czujnikiem napowietrznym

Regulatory temperatury Ospel Sonata, wyposażone w napowietrzny czujnik temperatury, są kompatybilne z różnymi systemami ogrzewania. Każdy z nich posiada przycisk, który pozwala na włączanie i wyłączanie urządzenia – funkcja ta jest przydatna, kiedy regulacja temperatury nie jest potrzebna. Żeby ustawić żądaną temperaturę, wykorzystuje się pokrętło znajdujące się na przedniej części każdego modułu. Na pokrętle oznaczono minimalną i maksymalną temperaturę, co ułatwia regulację. Urządzenia wymagają ramki pojedynczej lub wielokrotnej z serii Ospel Sonata.

Moduły dostępne są w pełnej gamie podstawowych kolorów. Można wybrać kolor biały, biały mat, czarny metalik, ecru, srebro mat, czekoladowy metalik oraz szampański złoty.

Regulator temperatury z czujnikiem podpodłogowym

Oprócz regulatorów z czujnikiem powietrznym, można wybrać urządzenia z czujnikiem podpodłogowym, idealne do użytku z ogrzewaniem podłogowym, zarówno w systemie wodnym, jak i elektrycznym. Moduły są wyposażone w przycisk włączania i wyłączania (ON/OFF) oraz pokrętło do regulacji, tak jak regulatory z czujnikami napowietrznymi. Czujnik podłogowy ma długość 3 metrów, ale istnieje możliwość jego skrócenia, zależnie od potrzeb. Żeby zainstalować regulator, konieczne jest użycie ramki dostępnej w wersji pojedynczej lub wielokrotnej. Kolorystyka modułów obejmuje wszystkie 6 odcieni podstawowych dla serii Ospel Sonata.