Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Inteligentny dom pozwala na ułatwienie codziennego życia. Jeśli w Twoim mieszkaniu nie został przewidziany system inteligentnego budynku, możesz wprowadzić szereg dodatkowych funkcji w każdej chwili, bez konieczności remontu. Wystarczy system bezprzewodowy F&F w zestawie z łącznikiem z serii Ospel Sonata.

Sterowanie F&F – bezprzewodowy system inteligentny

W tej kategorii produktów można zaopatrzyć się w elementy sterowania bezprzewodowego F&F w zestawie z łącznikami Ospel, które zapewnia szereg możliwości zarządzania różnymi urządzeniami. W ofercie posiadamy:

  • zestaw łącznika bezprzewodowego do sterowania oświetleniem,
  • zestaw łącznika bezprzewodowego do sterowania roletami.

Sterowanie bezprzewodowe Ospel Sonata – kolorystyka i montaż

W ofercie posiadamy łącznik bezprzewodowy dwukanałowy do systemu F&F biały oraz szereg klawiszy dostępnych w podstawowych kolorach serii Ospel Sonata. Klient może wybrać klawisz biały, czarny metalik, ecru, srebro mat, czekoladowy metalik lub szampański złoty, dopasowując sterowanie bezprzewodowe do pozostałych elementów osprzętu serii Ospel Sonata.

Zaletą zestawów sterowania bezprzewodowego Ospel Sonata jest jego łatwy montaż, który nie wymaga ingerencji w istniejące powierzchnie ścian czy podłóg. Dzięki komunikacji radiowej wystarczy łącznik do przyklejenia do ściany oraz odpowiedni moduł systemu bezprzewodowego, który współpracuje z oświetleniem, roletami, nawadnianiem ogrodu, a także wentylacją czy cyrkulacją ciepłej wody użytkowej.