Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Współpraca z LED
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
  • Współpraca z LED
Wyczyść Zastosuj

Seria Ospel Sonata to nie tylko podstawowy osprzęt elektryczny, ale także dostępne w tej kategorii produktów ściemniacze przyciskowo-obrotowe, które współpracują z różnymi rodzajami oświetlenia.

Uniwersalne ściemniacze LED Ospel Sonata – współpraca z różnymi źródłami światła

Uniwersalne ściemniacze LED z serii Ospel Sonata to urządzenia kompatybilne nie tylko z oświetleniem LED, ale również z tradycyjnymi żarówkami, halogenami i świetlówkami kompaktowymi (CFL). Oprócz regulacji oświetlenia 230 V, przy zastosowaniu właściwego transformatora, umożliwiają także sterowanie światłem LED i halogenowym 12 V.

Wszystkie dostępne w ofercie naszego sklepu ściemniacze Sonata to urządzenia przyciskowo-obrotowe. Naciśnięcie przycisku aktywuje lub dezaktywuje ściemniacz, obrót pokrętła w prawo powoduje zwiększenie jasności, a w lewo – jej zmniejszenie. Do pełnej funkcjonalności ściemniacza konieczne jest uzupełnienie go o odpowiednią ramkę pojedynczą lub wielokrotną.

Ściemniacze Ospel Sonata do oświetlenia halogenowego i żarowego

Klienci, którzy nie planują używać ściemniacza do regulacji świetlówek kompaktowych czy LED, mogą zyskać na wyborze bardziej ekonomicznej opcji ściemniacza przeznaczonego wyłącznie do oświetlenia żarowego i halogenowego. Podobnie jak ściemniacze uniwersalne, również te urządzenia dostępne są jako przyciskowo-obrotowe. Można je stosować zarówno z ramkami pojedynczymi, jak i wielokrotnymi.

Dostępna kolorystyka ściemniaczy Ospel Sonata

Niezależnie od typu ściemniacza, decydując się na wybrany wariant, można liczyć na pełną dostępność podstawowych kolorów charakterystycznych dla serii Ospel Sonata. W ramach oferty można kupić ściemniacz biały, biały mat, czarny metalik, ecru, srebro mat, czekoladowy metalik i szampański złoty oraz dwa dodatkowe odcienie: stal Inox oraz Sonata Nowe Srebro.